EDY'S NEW YORK CAFE & PIZZA

EDY’S NEW YORK CAFE & PIZZA

EDYS NEW YORK CAFE PIZZA  2014 ‘te uluslararası bir marka oluşturmak amacı ile Edy’s New York Cafe, kendisine ait olan Cheesecake Dünyası ve 5 Kardeş Pizza markaları ile hizmet veriyor. Kampus, Cadde, AVM, müze ve kiosk konseptleri ile 25 m2 den 1000 m2 ye kadar hizmet olanağı sağlıyor. Amerikan ürünlerimizin bolca olduğu konseptlerimizde ana menülerimizi kahve, cheesecake, pizza ve türevleridir.

New York Cafe ve Pizza

3 kendi şubesi, 1 de franchise şube ile faaliyet gösteren markanın 2016 hedefi 24’dür. İlk 5 işletmeden giriş bedeli alınmayacaktır. Yatırımın geri dönüş süresi 6 ay-2 yıl arasındadır. Mağaza için uygun alanlar, AVM, cadde ve havalimanlarıdır.

Girişimciye Not: Her misafirimize uygun fiyatta menü var. Et ve süt ürünlerimiz %100 helal gıda sertifikasına sahip tedarikçilerden temin ediliyor. Pizza hamuru da dâhil siparişten sonra hazır hale getirilir ve taze olarak sunulur. Bu özelliklerimizi 12 yıllık Amerika franchise deneyimi ile birleştirdiğimizde bir yatırımcının isteyebileceği bütün şartları oluşturuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.