Edo Dondurma

Ferah Dondurma Gida San. ve Tic. LTD. STI. 150 yillik geçmise sahip olan Maras dondurmasini yüksek kalitede üretmektedir.
Su andaki üretim saatte 1000 kg olmakla beraber, 2008 yilinda üretime geçecek olan fabrikamiz ile, saatte 3 ton üretim kapasitesine ulasacaktir.
Edo dondurmalarinin tümü Kahramanmaras’ta fabrikamizda haccp gida güvenlik sartlarinda üretilmektedir ve 15′i askin degisik boyutlarda frigorafik araçlarla dagitimlarimiz yapilmaktadir. Özgün Kahramanmaras dondurmasinin yani sira 52 çesit meyveli dondurmayi hiçbir yapay renk ve aroma kullanmadan natural olarak üretiyor.
Iste Doganin Armagani olan bu tatlari Türk dondurma tüketicisine KAFEDO ortaminda dondurma yeme keyfini yasatmak amaciyla ekip çalismasini seven, kendini devamli yenileyebilen, kendine güvenen, isinin basinda duran ve müsterilerini tatmin edecek hizmeti vermek için her türlü fedakarliga katlanacak isletmecilerle Franchising Sistemini uygulamaktadir. Eger siz de birikimlerinizi en uygun sartlarda yatirima dönüstürmeyi düsünüyorsaniz KAFEDO en iyi çözüm olacaktir

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1900
Çalışan Sayısı 200
Mağaza Sayısı 14
Franchise İsim Hakkı Bedeli 20.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 70.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 100.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.