eco dry

eco dry

eco dry Franchise Sistemi

Profesyonel ekibi ve son teknoloji makinalar ile verdiği hizmetleri daha da geliştirerek Kuru Temizleme sektöründeki kalite çıtasını yükseltmeyi amaç edinen Eco Dry; müşterilerinden aldığı güç ve güvenle İstanbul – Acıbadem mağazasından sonra da yatırımlarına her geçen gün yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Mağaza sayısını artırarak, geniş bir Kuru Temizleme ağı sayesinde, bu kaliteli hizmeti daha çok kişiye ulaştırmak isteyen Eco Dry bu amaçla franchise sözleşmeleri aracılığıyla gücüne güç katmaktadır.
Eco Dry Marka ve reklam çalışmaları için tasarım desteğinden, işletmenin açılabileceği konumların seçimine, gerekli sermaye – ödeme koşulları – yatırımın ne kadar sürede geri döneceği gibi fizibilite çalışmalarının yapılmasından, iş planının oluşturulması konularında verdiği destek ile daha yolun başında işi ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir.
Eco Dry franchise vermiş olduğu mağazalara; personel, ürün, sistem ve kullanım eğitimleri verir. Tanıtım faaliyetleri gibi organizasyonlarda danışmanlık desteği ve gerektiğinde diğer problemlere anında çözüm üretir. Eco Dry başlangıçtaki desteğini her aşamada devam ettirmektedir.

Eco Dry Türkiye’ nin her bir ilinde franchise vererek şube ağını genişletmeyi planlamaktadır. Siz de Eco Dry sistemi içerisinde yer almayı isterseniz başvuru formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Böylece doğru yerde seçkin bir markanın işletmecisi olarak iş hayatına bir adım önde başlayın.
Dünya bazında bakıldığında 1930’ ların ortalarında başlayan perkloroetilen ile kuru temizleme 2006-2011 yılları arasında 22000 firma ile 7.5 milyar dolar değerinde bir markete sahip olmuştur. Kuru Temizleme sektörü, pek çok faktöre bağlı olarak son yıllarda, geniş ölçüde büyüme göstermiştir.
Basitçe bu faktörler
· Yaşam standardının artması: Daha fazla boş zaman için kişiselleştirilmiş servis müşterilere cazip geliyor.(teslimat, elbiselerin hazırlanması, hız, yüksek kalitede servis, uygun lokasyon ve rekabetçi fiyatlar).

ECODRY bu büyümeye sadece müşteri sayısının artmasıyla sahip olmuyor, aynı zamanda diğer kuru temizlemelerin yüksek fiyatları, kalitesi düşük servisleri ve uzun teslim süreleri buna sebep oluyor.

· İş gücü piyasasında kadının etkinliği: Modern kadınların ev dışındaki çalışma hayatları, onlara evde çok az zaman kalmasına sebep oluyor. ECODRY, kuru temizleme, yıkama ve ütüleme gibi zevksiz işleri üstlenip; iyi bir ekipman, modern kuru temizleme işletmesiyle daha hızlı ve iyi sonuçlar elde etmeyi öneriyor.
· Daha da fazlası; kolay ulaşılabilir lokasyonları ve adrese servis hizmetiyle gereksiz zaman kaybını önlüyor.

ECODRY Ekolojik Kuru Temizleme, makine ve kimyasal ürünlerin en iyi şekilde tecrübe edilmiş yıkama ve kurulama tekniklerine dayanmaktadır. Merkez ofisimiz,yeni bir işletmenin lokasyon seçiminden satış arttırma yöntemlerine kadar her şeyi üstlenmektedir. Aynı zamanda yapılabilecek olası hataları öngörmek ve daha iyi çalışma metotları önermek için kuruluşun ilerleyişi sürekli bir takip içindedir.

Müşteri ilişkileri departmanımız, müşterilerimizin kuruluşlarına onların önerilerini dinlemek, gidişatı yakından takip etmek için periyodik ziyaretler düzenlerler. Bu da bize piyasa ve onun gelişimi hakkında detaylı bir teknik bilgi sağlar. Yeni trendler hızlıca saptanıp değerlendirildikten sonra müşterilerimiz bilgilendirilir.
MAKİNELER:
* Kuru Temizleme Makineleri
* Ütü Masaları
* Buhar Leke Tabancası
* Presler
* Paketleme Makineleri
* Konveyör (Taşıyıcı Zincirler)
* Leke Masası
* Leke Ön işlem kabini
* Endüstriyel Yıkama ve Kurulama

TAM DEĞERLENDİRME
Şirketimizle ilk irtibatınızdan itibaren, sizin yeni işletmeniz hakkındaki tüm sorulara en kapsamlı şekilde önerilerde bulunuruz.Teknik servisimiz kuruluşun lokasyonunun seçiminden kuruluşun ihtiyaçlarına varana kadar herşeyi analiz edip üzerinde çalışma yapar. Mühendislik servisimiz kuruluşun açılışındaki her türlü teknik sorunu en kısa zamanda çözmeyi mümkün kılar.

ESNEK ÖDEME STRATEJİSİ
Her işletme için kesin bir karar ödeme stratejisinin belirlenmesidir. Her bireysel durumda mevcut rekabetin yanında potansiyel müşterileri içerecek şekilde market araştırması tamamlanır. Bu araştırma lokasyonun finansal kapasitesini saptamaya ve uygun bir ödeme stratejisi tanımlamaya yardımcı olur. Bizim kuruluşumuz mümkün en düşük bedelle ve maksimum rekabetçiliğiyle bu sektörün en modern makinelerini hizmetinize sunmaktadır.

İlk finansal kapasite çalışmaları

1. İşletmenin lokasyonunun seçimi (nüfus yoğunluğu, geçici nüfusu, trafik, rekabet ortamı, global kuru temizleme marketinin genel havası, sosyo-kültürel ve ekonomik seviyesi)

2. Ödeme stratejisinin tanımı

3. Masrafların genel tahmini

4. Ekipman kapasitesinin seçimi ve tedarik etmek için gerekli olan yatırım

5. Gerekli personel

6. Proje finansal kapasitesinin tanımı

Sıra lokasyon seçimine geldiğinde yüzey alana, mağaza cephesine, lokasyonun uygunluğuna(ticari bölge, ana cadde, kolay parkedilebilirlik vb.), yapısal içerikler ve ekipmanla ilgili mevzuata bağlı olarak çeşitli minimum gereklilikler biraraya getirilmelidir.

FRANCHİSE KOŞULLARI

ECODRY franchise SERVI SECO, S.A. ‘nın tecrübesini teslim ettiği ve bilgi birikimini aktardığı hızlı, yüksek kalitede kuru temizleme servisi sağlayan bir pazarlama planıdır. Bu sistem yeni bir işletmenin açılış safhasındaki her türlü riski firmamızın uzun deneyimine bağlı olarak minimize eder.

1. ECODRY markasını edinmek için gereklilikler :

a) Franchise’dan sorumlu olucak kişinin kuruluşumuzu öğrenmesi. Öğrenme periyodu,kişinin bu işi gerekli kalite ile yapmaya karar verecek kadar bilgi sahibi olması ile sona erecektir.

b) Finansman ve mağaza konumunu saptamak.

c) İşletme seçilen makinelerin gerektirdiği minimum yüzey alanına sahip olmalı(asgari 60-70 m2). Minimum mağaza cephesi için 4 metre istenir.

2. Firmamız aşağıdakileri üstlenmektedir :

a) Mağazanın inşaatı ve dekorasyon

b) Makinelerin kurulumu ve devreye alınması

c) Personel eğitimleri

d) Kuruluşunuzun rutin problemlerinin takibi ve yardımı

e) Garanti kapsamı

3. Müşteri aşağıdakileri üstlenir :

a) Kurulmuş hizmet kalitesi düzeylerini korumak

b) İşini çevreye olan sorumluluğunun farkında olarak icra etmek

c) İmajı ve uygun bir seviyede kuruluşun görünümünü korumak

4. Kontrat süresi 5 yıldır. Kontrat her iki tarafın anlaşmasıyla yenilenebilir.

* Tüketiciye ücretlendirme politikası:
Bölgeye ve yakınlardaki işletmelerin ortalama değerlerine göre açık ve kişiye özel bir oryantasyon sağlıyoruz.
* Promosyonlar ve açılış broşürleri:
Bazı zamanlarda satışları arttırmak amacıyla müşteri ihtiyaçlarına uygun promosyonlar dizayn ediyoruz.Açılıştan evvel işletmenin kendini çevreye tanıtabilmesi için ECODRY yeni franchise‘a uygun promosyonlar yapmasına yardımcı olacaktır.
* Eğitim:
İşletmenin açılışından önce merkez şubemizde bir haftalık eğitim öneriyoruz. Aynı zamanda eğer müşteri arzu ederse,giderler müşteri tarafından karşılanmak üzere İspanya’ da 15 günlük kurslara gitme imkanı sağlıyoruz.
Müşteri şikayetleri ve problemlerini çözmek için günlük faaliyetlerle güvenilir müşteri servisi.
* Materyal:
Bütün materyaller ECODRY tarafından tanımlanacak,logo kuruluşumuz tarafından sağlanacaktır.

ECO DRY SİSTEMİ
ECO DRY Ekolojik Kuru Temizleme sistemi,sadece bir marka veya kuru temizleme halkası değildir.Bu bir çalışma metotudur. Bu metot yıkamada ve bitirme işlemlerinde en yüksek kaliteyi gerektirir. Bunu başarmak için de pazardaki en gelişmiş teknoloji ürünü olan UNISEC makinelerini kullanır. ECO DRY teknik servisi,yeni kurulacak mağazayı dizayn ederken gerekli olan her türlü eğitimi ve bilgiyi müşterilerine sağlar.
Yüksek kalitede ECO DRY kuru temizleme mağazası açmak için, teknik servisimizdeki profesyonel birinden belli bir periyotta eğitim almayı gerektirir.
ECO DRY her kuruluşun muhtelif sorunlarına pek çok çeşitli çözüm önerisinde bulunur. Her proje kişiseldir.
İşletmenin başarısının pek çok mantıklı sebebi var.

Bunlar :
1. Mağaza konumun doğru seçilmesi.
2. Kuruluşun imajı, akılda kalması, mağaza cephesi, dekorasyon, ışıklandırma, mağaza ulaşım imkanı
3. Personel eğitimi ve onların işe karşı tutumu.Yüksek kalite seviyesini elde etmek için doğru çalışma protokolleri takip edilmelidir.
4. İstenilen ürünün bir fonsiyonu olarak doğru makine seçimini yapmak. ECO DRY sektördeki kuruluşların tüm ihtiyaçlarını kapsayacak 3 seçenek geliştirmiştir. Seçenekler gelecekteki mağazanın lokasyonunun nerede olacağına göre seçilir.
5. Kuruluştaki ekipmanların uygun dağılımı. Bu ergonomi, iş güvenliği ve mal alım satımı ve bu konu ile ilgili diğer bütün faaliyetlerin dengede olmasını gerektirir.

ECO DRY;sektördeki lider bir Kuru Temizleme mağazasının kuruluşu ve işletimi sırasındaki her türlü probleme uygun çözümler sağlayacaktır.

EĞİTİM
ECO DRY bütün müşterilerine tam bir eğitim sağlar. Bu eğitim periyodu bütün franchise’larımıza bir zorunluluktur.
Kuruluşumuzu tanımlayan yüksek kaliteyi elde etmek için,temel basamağın doğru eğitim olduğunu bilmek çok önemlidir. İstenildiği takdirde firmamız, müşterilerin bedelini ödemesi koşuluyla İspanya’da eğitim olanağını sağlamaktadır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.