Dünyaca ünlü lüks aksesuar ve hazır giyim tasarımcısı Michael Kors 3
kors

Dünyaca ünlü lüks aksesuar ve hazır giyim tasarımcısı Michael Kors, 1981 yılında kendi adını taşıyan
Michael Kors markasını kurdu. Marka adı altında erkek ve bayan hazır giyim, aksesuar,
ayakkabı, saat, mücevher, gözlük ve parfüm gibi üst düzey kaliteye sahip ürünler tasarladı ve üretti. Michael Kors mağazaları, firmaya ait veya franchise işletmeler olarak New York, Chicago, Londra, Milano, Paris, Münih, Beverly Hills, İstanbul, Dubai, Seul, Tokyo, Hong gibi dünyanın en prestijli şehirlerinden bulunmaktadır.
Michael Kors, moda endüstrisinde çok sayıda ödül aldı,hayırseverliği için onurlandırıldı ve milyonlarca insan tarafından saygıyla karşılandı. Modern olduğu kadar ikonik bir o kadar da sofistike olan tarzın vizyonuna tamamen adanmış, küresel, kalıcı, lüks bir yaşam biçimi yarattı.
Michael Kors yirmi yıldan uzun zamandır açlıkla mücadele eden ülkelere ve kurumlara destek veriyordu HIV / AIDS, kanser ve diğer ciddi hastalıklara sahip insanlara yardımlarda bulunuyor bunu da birleşmiş milletler
aracılığı ile yapıyordu 2013 yılında çıkarmış olduğu Özel baskı saatinden elde edilen gelirlerin bir kısmı Michael Kors WFP’nin yemek programıyla çocuklara yiyecek sunmasına yardımcı oldu.
Michael Kors, şirketinde, tüm çalışanların başarıya ulaşmada maksimum potansiyellerini kullanarak katkıda bulunabileceklerini düşünmüştür. Eşit fırsat işvereniyiz diyen. Michael Kors, ırk, renk, din, cinsiyet, ulusal köken,yaş, sakatlık, emektar statüsü, medeni hal, cinsel tercih, cinsel kimlik veya herhangi bir sınıf temelinde, herhangi bir çalışana veya başvuru sahibine karşı ayrımcılığı yasaklamıştır.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.