DRYTURK

DRYTURK

DRYTURK Kuru temizleme sektörü, tüm dünyada geçerliligini kanitlamis ve parlak bir gelecegi olan sektördür. Çünkü, kuru temizleme sektörü insanlarin bir temel ihtiyacini karsilamaktadir. Giysiler hergün kirlenmektedirler ve bunlarin hergün temizlenmeleri gerekmektedir.

Dünya Ekonomik Forumu, kuru temizleme sektörünü krizden etkilenmeyen ilk 10 sektör arasinda göstermektedir. Niçin? Çünkü, ”kirli giysiler kriz dinlemez”. Hergün milyonlarca insan, giysilerini kuru temizlemecilere tasimaktadir. Hergün tonlarca giysi ”yalnizca kuru temizleme ile temizlenir” etiketi ile üretilmektedir. Bu da sektörün sürekli büyümesini saglamaktadir.

DRYTÜRK Kuru Temizleme, kendi isini kurmak isteyenlere inanilmaz firsatlar sunuyor. Markanin kurucusu Rusen Makina, 30 yili askin bilgi birikimi ile makine üretim gücünü birlestirerek girisimcilere büyük destekler sunuyor. DRYTURK

Siz de hemen Franchise Basvuru Formunu doldurarak kendi isinizi kurmaya baslayin!

İçindekiler

KURU TEMIZLEME NEDIR?

Kuru temizleme, ismine ragmen kuru olarak yapilan bir islem degildir. Yapilan temizleme isleminin kuru olarak tanimlanmasi, islem sirasinda kullanilan sivilarin kesinlikle hiç su içermemesinden kaynaklanir. Ayrica, kuru temizleme makinesine kuru olarak konan çamasirlar tam kuruduktan sonra yine kuru olarak çikarlar.

Kuru temizlemenin ilk dönemlerinde kullanilan benzen, gazyagi ve benzin gibi sivilar son derece tehlikeli ve yaniciydi. Bundan dolayi, kuru temizleme meslegi solventler kullanilmaya baslayincaya kadar tehlikeli bir isti. 1930’larda percholoroethylene’nin (yanici olmayan sentetik solvent) tanitilmasindan itibaren günümüze degin dünyadaki bütün kuru temizlemeciler bu solventi kullanmaktadirlar. DRYTURK

Kuru temizleme, giysilerin üzerinde bulunan kir ve lekeleri çikarmak için sovent adi verilen bu özel çözücü ile yapilan temizleme islemidir. Kuru temizleme nasil yapilir sorusunun cevabi; bu islemin ismine ragmen tam anlamiyla kuru olmamasi ve su yerine solventin kullanilmasidir.

Kuru temizleme islemi, profesyonel ustalar tarafindan özel makine ve ekipmanlar kullanilarak icra edilir. Son derece güvenlidir. Kapali bir sistem içerisinde gerçeklestirilen islem ile dogaya nerdeyse hiç atik madde birakilmaz. Keza, temizlenen giysilerin üzerinde de hiç madde kalintisi olmaz. Kuru temizleme, dünyadaki en temiz en tasarruflu ve en güvenli temizleme yöntemidir.

DRYTURK

franchise veren firmalar bayilik veren firmalar,kuru temizleme bayilik

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.