DRY CLEAN EXPRESS

DRY CLEAN EXPRESS

migroskurutemizleme

MİSYONUMUZ
Ülkemizde gerekli takdiri gören markamızı daha üst seviyelere taşıyabilmek ve dünya pazarlarında da markamızın saygınlığını,ticari ve kültürel zenginliğimizi en iyi şekilde temsil etmek. Sektörümüzde Türkiye ve Dünya pazarları üzerinde yeni bir ticari faaliyet köprüsü oluşturmak.

VİZYONUMUZ
Şube ağımızı Tüm Türkiye üzerinde oluşturmak ve Kurumsal kimliğimizi tüm illerimize benimsetmek. Müşteri hizmetleri ve ilişkileri yönetimini ve altyapımızı sürekli geliştirmek. Sektörümüzle bağlantılı yeni ve gelişmeye açık, lider olabileceğimiz sektörlere yatırımlar yapmak. Sektörde kendisini geliştirmek isteyen çalışanların eğitimlerini vermek ve gereken katkıyı sağlamak.

İLKELERİMİZ

ÖNCÜ – Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.

SORUMLU – Müşterilerimiz ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak. Müşterilere ve çalışanlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.

SÜREKLİ GELİŞTİRİLEN HİZMET SUNMAK – Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için her zaman daha iyi sonuca odaklı çalışmalar yapmak.

TARİHİMİZ

1972 yılında kurulan “ AGS TEKSTİL” ilk aşamada Türkiye’de tekstil sektörünün önde gelen firmalarına partnerlik yapmış ve sonrasında kendi ihracat portföyünü oluşturarak dünyada toplam 56 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Tekstil ile ilgili diğer hizmet sektörlerinide zaman içerisinde hedefleri arasına ekleyen firma, tekstil ürünleri üzerindeki deneyim ve birikimlerini ürünlerin temizlenmesi yönünde kullanma ve ilk etapta kurumsal müşteriler ulaşma kararı almıştır.

Kurumsal firmaların tekstil temizleme işlemleri için ilk adımı 2003 yılında çamaşırhane kurulumu ile gerçekleştirmiştir. Bu sektördeki faaliyetlerini başarı ile devam ettiren firma ilk çamaşırhane kurulumundan 3 yıl sonra 2006 yılında ise bireysel müşterilere de en iyi hizmeti verebilme düşüncesi ile “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasını ve konseptini oluşturmuştur.

Kısa sürede sektördeki ihtiyacı karşılama yönündeki çalışmalar yeni şubelerin açılışı ile ivme kazanmıştır. Dry Clean Express’in marka değerinin kısa sürede ilk sıraya yerleşmesi ;Konseptin içerdiği son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel kadro ile nitelikli ve kaliteli hizmet verilerek sağlanmıştır.

Günümüzde bilinçli ve çağdaş insanımıza hizmet vermenin ne denli güç olduğunun bilincinde olarak faaliyetlerini aralıksız devam ettiren “ DRY CLEAN EXPRESS “ 2011 – 2012 – 2013 – 2014 yıllarında üst üste ALTIN MARKA ödülünü kazanmıştır. “ DRY CLEAN EXPRESS ” markasının başarısı “ AGS TEKSTİL “ ‘in bundan sonraki aşamalarda bu başarıyı pekiştirme ve şubelerinin sayısını artırma yönünde kararlar almasını sağlamıştır.

FRANCHISE SİSTEMİ
Franchise Sistemi,belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markanın kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığı esasıdır. Bu sistemde yönetim ve organizasyona ilişkin destek franchise veren firma tarafından sağlanmaktadır.Franchise sistemi ,girişimcilerine disiplinli ve başarılı olmaları halinde büyük firma kimliği kazandırmaktadır.

Markanın tüketici tarafından talebinin artması zincirin dahada büyümesini sağlamaktadır. İlk olarak USA de uygulanan franchise sistemi, verimli ve karlı oluşu sayesinde hızla dünyaya yayıldı. Başta USA olmak üzere,United Kingdom, France, Germany, Italy, Japan ülkelerine ait binlerce marka tüketim potansiyeli olan her ülkeye franchise vermiştir. Franchise sistemini başarı ile uygulayan markalar rakiplerinin önüne geçmekte, ve yarışın franchise markalar arasında devam etmesini sağlamaktadırlar. Hızla sayıları artan ve tüketici tarafından ilgi gören AVM’lerde yer önceliği zincir marka olan firmalara verilmektedir.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.