DR.WET CLEAN

DR.WET CLEAN

DR.WETCLEAN kuru temizleme bayiliği,

Wet Clean (Islak Temizleme) kuru temizleme bayiliği, sistemi başta Avrupa olmak üzere tüm dünya ülkelerinde kullanılan Kuru Temizleme (Dry Cleaning) sistemine alternatif olarak çevre ve insan sağlığı düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir. Wet Clean Giysi ve Ev Tekstili Temizleme Sistemi özel olarak geliştirilmiş teknolojiye sahip makineler ve bu sisteme uygun olarak üretilmiş, çevreye duyarlı deterjanları kullanır. Bu sistem hassas ve çekme problemi olan kumaşlarda sağladığı başarı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucu en mükemmel sonuca varılmıştır. Wet Clean sistemi bugün Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Wet Clean sistemi giysilerinizin daha temiz, daha parlak ve renklerinin daha canlı olmasını sağlar. Bu sistemin en önemli özelliği hızla kirletilen dünyamızın korunması çalışmalarında üstlendiği misyondur. Wet Clean (Islak Temizleme) gelecek yıllarda temizleme sektörüne çok farklı bir yön verme konusunda da iddialıdır. Avrupa’da ve diğer ülkelerde çok hızlı yayılan ve olumlu karşılanan bu sistem tekstil üretici firmalarının da bundan sonraki yıllarda farklı bir yol çizmelerine neden olacaktır. Wet Clean sisteminin ülkemize gelişi 2009 yılında, yirmi yıllık temizleme sektörü tecrübesi olan Hakkı Altun’un girişimiyle olmuş ve çok kısa bir sürede hem bilgilendirme hem de kullanım anlamında hızlı bir yol alınmıştır. 2009 yılının Şubat ayında kurulan Hakkı Altun Dış Tic. Ltd. Şti. bu sistemin doğru ve hızlı bir şekilde ülkemizde duyulması ve kullanılması amacı ile çalışmalar yapmış ve dünyada henüz örneği bulunmayan bir bayilik sistemi oluşturmuştur.

Dr.WetClean, temizleme mağazacılığı anlayışının çok ötesinde bir mağazacılık anlayışı ile görsel ve ferah bir mağaza konseptini ortaya çıkarmıştır. Dünyada yaşanan ağır finans krizine rağmen Dr.Wet Clean mağaza sayısını çok kısa bir süre içerisinde artırmış, aynı zamanda pek çok wet clean makine ekipmanının kurulumunu gerçekleştirmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri Cevizli Hava Üs Komutanlığının Bünyesinde bulunan Kuru Temizleme bölümüne Wet Clean sistemini kurarak bir ilke imza atmış, ayrıca dünyaca ünlü oteller zinciri bulunan SHERATON Ankara otelinin Kuru Temizleme bölümüne de Wet Clean makinesi kurmuştur. Dr.WetClean Temizleme sisteminin geldiği bugünkü nokta küçümsenmeyecek bir başarıya doğru yürümektedir. Bayilik sistemi müşteriden çok Partner sistemidir.

Dr.Wet Clean yaptığı uluslar arası anlaşmalar, kullandığı makine ve diğer materyaller ile bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Bünyesinde kullandığı çevreye duyarlı deterjan, geri dönüşümlü askı ve ambalajlama malzemeleri ile ülkemizde ilk ıslak temizleme mağazalar zinciri olmuştur.

Saygılarımızla,
Dr.Wet Clean

  • Telefon : 0212 276 55 55-533 541 41 77

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.