Dr.Mattress

 

KURUMSAL

EVOTEKS EV VE OTEL TEKSTİLİ SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.

1988’den bu yana Evoteks, her zaman ön planda tuttuğu müşteri memnuniyetiyle yıllardır yaşadığınız mekanları kendisine duyulan güven, zengin hizmet anlayışı ve ürün kalitesiyle güzelleştirmektedir.

Kurulduğu ilk günden beri vizyonunu geniş tutan ve her zaman ilerleme prensibini benimseyen Evoteks, kaliteli üretim anlayışıyla taçlandırdığı ev ve otel tekstilindeki geniş ürün yelpazesiyle sadece iç pazarda değil, aynı zamanda uluslararası pazarlarda da kendini kanıtlamış bir firma özelliği taşımaktadır.

Türkiye’nin en eski ve en büyük yatak üreticisi, konusunda lider firma İdaş a.ş.’nin tüm tekstil grubunun üretimini kadrosu eşliğinde Evoteks yapmaktadır. Bu ürünler İdaş aracılığıyla 2200’ ün üzerinde satış noktasına ulaşmaktadır.İdaş tekstil ürünlerinin desen seçimleri, ürün kalitesi kontrolü ve üretiminin tüm aşamaları Evoteks tarafından belirlenmektedir.

Evoteks ürünlerini uluslararası pazarlar vasıtasıyla yurtdışındaki ülkelere de tanıtmaktadır.Hizmet verdiğimiz ülkeler arasında Yunanistan, İsveç, Belçika, Portekiz, İspanya, İngiltere, Fransa, Danimarka, Japonya, İran, İsrail, Malezya, Almanya, Hollanda, Amerika, Ukrayna ve Rusya bulunmaktadır.İhracatın şirket politikasındaki önemi artmış, amaç bu pazarı daha da genişletmek olmuştur.

Evoteks ürünlerini Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otel, tatil köyü , hastane ve hizmet sektörlerinde yer alan kuruluşlarında görmek mümkündür. Teşrifini yapmış olduğumuz 1500’den fazla otel arasında Çırağan Palace-İstanbul, Conrad Hilton-İstanbul, Dedeman-İstanbul ve Ankara, Hilton-İstanbul, Ankara, Antalya, Polat Renaissance – İstanbul ve yurtdışında ise Sheraton-Almaata, Sofya, Hyatt Regency-Bakü, Astoria Otel-St.Petersbrug, Hollwood Miraje-Kanarya Adaları, Mariott-Tiflis, New Dolmen Otel Dolmen Otel-Malta, North Crown Plaza- S.Petersburg, Otrar Otel-Almaata, Salamis Bay Conti-Kıbrıs bulunmaktadır.

Ülkemizin en büyük gelir kaynaklarından biri olan tekstil sektöründe yıllardır faaliyet gösteren, modern çağın gereklerini her fırsatta kullanarak kapasitesini günden güne arttıran Evoteks, yaşam alanınızı özel kılan çağdaş tasarımları ve estetik çizgileriyle dününüzü olduğu gibi bugününüz ve yarınınızı da güzelleştirmeye devam edecek…

 

DR. MATTRESS

2004 yılında Evoteks bünyesinde kurulan Ar-ge departmanı çeşitli üniversitelerin önemli profesörleri, mühendisler, gerek yurtiçinden gerek yurtdışından bilim adamları ile, 5 yıl boyunca gece gündüz iyi ve sağlıklı bir uykunun daha doğrusu sağlıklı bir yaşantının anahtarının nasıl bir yatak modelinden çıkacağını araştırdı. Ortaya çıkan teknoloji sayesinde bireylerin bilgisayarla vücut basınç haritası çıkarılıyor. Bunun için 3 bin 200 hassas basınç sensörü olan özel bir yatakta farklı şekillerde yatılıyor ve ölçümler yapılıyor. Ayrıca anatomik ışık taraması ile vücut şekil özelliği de kaydediliyor. Daha sonra bu bilgiler yorumlanıyor ve bireyin vücuduna ve basıncına en uygun yatak 62 saat içinde üretiliyor. Eşler için ayrı ayrı biyometrik ölçümler yapılıyor ve bir yatağın iki tarafı farklı üretilebiliyor.

Her bireyin fiziksel özelliklerine göre üretilen Dr. Mattress yatakları, yüksek malzeme kalitesiyle de dikkat çekmektedir.

2010 yılından itibaren büyüme hamlesi gerçekleştiren Dr. mattress bu amaç uğruna büyük yatırımlar yapmıştır. Geniş ve yüksek kalite ürün yelpazesine sahip olan firmamız Türkiye genelinde ve dünyada franchising sistemiyle büyük bir ağa ulaşmayı hedeflemektedir

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1988
Çalışan Sayısı 40
Mağaza Sayısı 03
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 15.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 50.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.