Doubleshot Coffee Franchise Veriyor 1
Doubleshot Coffee

Doubleshot Coffee Franchise Bilgileri

Doubleshot Coffee 8 ülkede hizmet veren ve uluslararası marka olan bir kahve zinciri. Doubleshot Coffee markasının master franchise haklarını alan şirket ilk bayisini 2017 yılında açmış. Son bayiliği Antalya’da veren firmanın toplamda 4 şubesi olmuştur. Doubleshot Coffee girişimcilere kurulum maliyeti düşük ve işletmenin kolay yapılacağı bir konsept sunuyor. Yüksek karlı bir iş olan Kahve dükkanı işletmeciliği konusunda TÜRKİYE’de ki bütün markalardan farklı olarak avantajlar sunan firma Take-away tarzında kahve satışı ve yan ürünlerin satışını yapmaktadır.

Doubleshot Coffee

Doubleshot Coffee 2018 yıl sonuna kadar 15-20 adet franchise vermeyi hedeflemektedir. Markanın Kahveleri %100 Arabica çekirdekten üretiliyor. Doubleshot Coffee girişimci adaylarında işine ilgisi yüksek, vizyonu geniş ve her türlü gelişime hızla uyum sağlayabilecek özellikler aramaktadır. Kahve bayiliği için cadde üzeri insan geçişi yoğun olan lokasyonlar tercih edilmektedir. Alışveriş merkezleri ve işlek caddelere öncelik tanınmaktadır. Öğrenci ve kurumsal çalışan trafiğinin yüksek olduğu yerlere de bayilikler verilecektir.

Doubleshot Coffee Yatırım Tutarları

Doubleshot Coffee 100 m2 civarı bir kahve konsepti için dekorasyon, kurulum, mutfak ekipmanları ve eğitim dahil olmak üzere komple kurulum yapmaktadır. Doubleshot Coffee açmanın toplam maliyeti 280.000 liradır. Bu miktar lokasyonun m2’sine göre değişebilmektedir. Avm veya işlek caddelerde açılacak olan yerlerde özel mimari çalışma yapılır ve ortalama 3-4 hafta içerisinde kahve dükkanınız size teslim edilir.

Doubleshot Coffee ilerleyen dönemde kiosk modelleri ile de bayilikler verecektir. Bayilik yatırım tutarlarından isim hakkı bedeli alınmamaktadır. Kurulan bayiliklerin toplam cirosundan pay alınmamaktadır. Sadece reklam ve tanıtım giderlerinden aylık 300 dolar alınmaktadır. (Bu bedel ilk 3 ay alınmamaktadır.) Ayrıca kahve pazarlaması ile ilgili de girişimcilere yardımcı olan firmamız ikinci şubesini 14 Şubat’ta Sakarya’da Çark Caddesinde açmıştır. Yeni bayilikler vereceğimiz yerlerde bayi adaylarına lokasyon koruması uygulanacaktır.

Doubleshot Coffee ile ilgili bayilik almak isteyen girişimciler bize aşağıda ki iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.
Doubleshot Coffee Franchise Sorumlusu
Ersin Özmen : +90 545 267 14 48
Mail: franchise@doubleshotcoffee.com.tr

Doubleshot Coffee Franchise Başvuru Formu

Lokasyon tercihi yapınız.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.