donza  NASIL DOĞDU?

 donza  NASIL DOĞDU?

Bir gün, yeni bir tarif, yepyeni bir lezzet ortaya çıktı.  donza  NASIL DOĞDU?
Bir gün, yeni bir tarif, yepyeni bir lezzet ortaya çıktı. Kadayıf kızardı, dondurma buz gibiydi… Tecrübe ustalıkla buluştu, kadayıf dondurma ile… Dışı çıtırlık, içi ferahlık sundu. 15 yıllık turizmci Zafer Karakaya’nınKadayıf kızardı, dondurma buz gibiydi… Tecrübe ustalıkla buluştu, kadayıf dondurma ile… Dışı çıtırlık, içi ferahlık sundu. 15 yıllık turizmci Zafer Karakaya’nın, 31 yıllık aşçılık deneyimi ile ortaya çıkardığı yepyeni bir tat oldu Donza! Hem yaz hem de kış, afiyetle ve güvenle ikram edilmeye başlandı. Donza, patentli ve eşsiz lezzetiyle kısa sürede aranır oldu. Şimdi, kışın dondurma, yazın sıcacık çıtır kadayıf yeme zamanı.
NASIL BÜYÜDÜ?
Sıcacık kızarmış kadayıf, lezzetli dondurma üzerine bu kadar yakışınca Donza, Ekim 2013’de 2. Inovasyon Türkiye Fuarı’na katıldı. Üstelik bu katılım, Türk Patent Enstitüsü’nün davetiyle gerçekleşti. Bu fuarda, Donza’ya gösterilen ilgi büyüktü. Sıcak soğuk aşkı, belli ki eşsiz bir tat bırakıyordu. Bu lezzete ilgisiz kalmayan herkes, Donza’nın seri üretime geçmesi gerektiğinin altını çizmiş oldu. Çünkü , ne kadar çok kişiye ulaşırsa, o kadar çok beğeni görüyordu.
Geniş çaplı yapılan ARGE çalışmalarının ardından, dünya standartlarında bir teknoloji ile  fabrikası kuruldu.
Artık lezzet, kalite ile de buluşmuştu. Şubat 2014’te Antalya Fuar Merkezi’nde, 21. Uluslararası ANFAŞ Food Product Gıda İhtisas Fuarı  tüketiciyle yeni bir tanışma noktası ve Donza’nın lezzetinin yeni bir tescil adresi oldu. Donza, hem Antalya’nın en beğenilen otellerinden hem de çevre illerden yoğun beğeni ve talep gördü. Bunu takiben 18-21 Eylül 2014’te İstanbul EXPO Center’da düzenlenen 12. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na katıldı. Bugün, Eskişehir’de üretimini sürdüren  büyük lojistik desteği sayesinde, Türkiye genelinde 61 ildeki bayilerinde ve yurtdışında birçok bölgede müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet veriyor. Soğuk zincir ağına sahip olan Donza, üretimden tüketim anına kadar siparişlerin sorunsuz ve beklemeden teslim edilmesine özen gösteriyor.

Neden
çünkü bu aşk taklit edilemez.
geleneksel tatların yepyeni buluşması. Hep aranılan lezzetlerin bambaşka yorumu. Hem tanıdık, hem benzersiz. Patentli tarifiyle taklit edilemez bir damak tadı.
çünkü aşk sürprizleri sever.
Donza, sıcacık kadayıfın içine sakladığı soğuk dondurması ile tatlı bir aşk sunuyor. Çünkü sevdiği tatlara bağlı olanlar, yeniliği yine benzer lezzetlerde ararlar.
Donza, çünkü aşk vazgeçilemez.
Kadayıfı sevenler, daha çok sevecek… Dondurmayı sevenler  isteyecek. Hem sıcacık çıtır kadayıfın hem de buz gibi dondurmanın birbirine uyumu, Türk damak tadına da uyumlu.
çünkü aşkın mevsimi yoktur.
Kışın dondurma, yazın sıcacık çıtır kadayıf… İkisi birlikte, hem soğukta hem sıcakta bir arada! Lezzetli mi lezzetli, muhteşem mi muhteşem! Her mevsim farklı bir tatlı arayanlar için Donza.

FRANCHİSE
Birlikte büyümenin tadı başka!
Kadayıf Kaplı Kızarmış Dondurma Donza’nın franchising’i olarak, müşterilerinize sunacağınız birbirinden farklı ve çıtır lezzetlerle gelin, birlikte büyümenin tadını çıkaralım.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.