DÖNER STOP

DÖNER STOP

0152759_0-jpegHAKKIMIZDA
Döner lezzetini yenilikçi soslarla yorumlayan dinamik fastfood zinciri Döner Stop, yüzde yüz yerli ve özgün konseptiyle 2014 yılında kuruldu. Toplam 10 restoranı bulunan Döner Stop’un İstanbul dışındaki ilk restoranı 2015’in Mayıs ayında Çanakkale’de açıldı. Hizmet kalitesi ve hijyen konusunda dünya standartlarını uygulayan Döner Stop, enerjisini kısa süre içerisinde hem Türkiye’ye hem de yurt dışına yaymayı planlıyor.

Franchising Amacımız, uluslararası bir zincir restoran haline gelerek döneri tüm dünyaya Döner Stop kalitesiyle tanıtmak. Franchisee’lerimiz ilerleyen dönemlerde bu uluslararası başarının bir parçası haline gelecekler ve yarattığımız katma değeri paylaşacaklar. Örnek bir markayız. Var olan konseptlere yeni bir soluk getiriyoruz. Bu kapsamda, franchisee’lerimiz sektörde saygın bir marka temsilcisi olarak öne çıkacaklar.

Franchisee’lerimizi markamızı güçlendirecek iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Kazancımızı markadan ve ürünlerimizden elde ediyoruz. Deneyimli yönetim kadromuz, franchise süreçlerini en uygun koşullarda yürütme konusunda iddalıdır. Bu yolda en adaletli koşullarla, her iki taraf için de kazanç ve keyif sağlayacak şekilde el sıkışıyoruz.

Franchisee’lerimize eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, ortak reklam ve tedarik zinciri gibi çeşitli destekler veriyoruz. Franchisee’lerimiz Döner Stop’un pazarlama desteğinden ve pazar payından faydalanabiliyor. Hazır bir sistem devralarak, restoranın tasarımı ya da gerekli araç gereçlerin seçilmesi gibi detaylarla zaman kaybetmiyor. Oturttuğumuz sisteme ayak uydurarak ve Döner Stop’un know-how’ından da faydalanarak yatırımını gerçekleştiriyor ve işletmeye başlıyor.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.