DOİS

DOİS

DOİS

2007 yılında faaliyetlerine başlayan DOİS hizmet sektörü içinde barındırdığı markalarla kaliteli, lezzetli, doyurucu ürünleri, yöresel baharatları yerinden temini ve kendi üretimi olan lavaş ekmeği ile en uygun fiyatlarla, en doğru şube alt yapısında kurulmuş olup, bugün 20 şubesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Ankara’da 10 şube ve Ankara dışında Afyon, Çorlu, Ordu, Fatsa, Elazığ, Düzce, Bolu 1, Bolu 2, Kırıkkale, Isparta şubeleri gibi Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet göstererek yatırımlarına devam etmektedir.

misafirlerimize, lezzet, konsept mekanlar, kalite ve keyifli ürünler sunmayı vaad ediyoruz.

VİZYONUMUZ

DOİS olarak her geçen gün daha çok ilerleyen, kurumsal değerlerine sadık ve geçmişten gelen tecrübesi ile geleceği şekillendirebilen bir yapıda yolumuza devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Ülke çapında saygın yer edindiğimiz aşikardır. Türkiye’de ve dünyada İskenderun lezzetlerinin geçmişten gelen değerini ve standartlarını koruyarak daha geniş kitlelere ulaşmak için A kalite hizmet politikasını benimsemiş bir kurum olarak ilerlemekteyiz.

İçindekiler

Franchise

DOİS Döner sahip olduğu sektör tecrübesi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere, tecrübesini aktarmak, karlı ve sürdürülebilir iş ortaklığı için kapılarını açıyor. Türkiye’de bir çok ilde kaliteli bayi sayısını artırmak, İskenderun lezzetlerini bütün dünyaya tanıtmak, kurumsal kimliğimiz ve ürün kalitemizden ödün vermeden siz değerli Dois severlere daima en iyisini, kalitelisini, hijyenik olarak sunmaktır. Hedefimiz sadece yerel bir marka olmak değil global bir çizgiye ulaşmaktır.

2007 yılında faaliyetlerine başlayan DOİS hizmet sektörü içinde barındırdığı markalarla kaliteli, lezzetli, doyurucu ürünleri, yöresel baharatları yerinden temini ve kendi üretimi olan lavaş ekmeği ile en uygun fiyatlarla, en doğru şube alt yapısında kurulmuş olup, bugün 20 şubesi ile hızla büyümeye devam etmektedir.

Ankara’da 10 şube ve Ankara dışında Afyon, Çorlu, Ordu, Fatsa, Elazığ, Düzce, Bolu 1, Bolu 2, Kırıkkale, Isparta şubeleri gibi Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet göstererek yatırımlarına devam etmektedir.

DOİS olarak misafirlerimize, lezzet, konsept mekanlar, kalite ve keyifli ürünler sunmayı vaad ediyoruz.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.