Doğtaş Bayilik - Mobilya Bayiliği

Doğtaş Bayilik – Mobilya Bayiliği

Doğtaş Bayilik

Doğtaş markası bir çok ülkeye ihracat yapıyor yurt içi ve yurt dışında bayilikler veren firmanın 200’ün üzerinde Doğtaş mağazası bulunuyor. Firma 2012 yılında Kelebek Mobilya’yı da bünyesine katarak büyümeye devam ediyor.

Doğtaş mağazası açmak isteyen girişimcilere yer seçimi, akademik eğitimler, ücretsiz nakliye ve montaj desteği, satış sonrası müşteri hizmetleri gibi destekler sunuyor ve marka ulusal reklamlar ile bayilerini destekliyor.

Doğtaş Bayilik Hakkında

Türkiye mobilya sektörünün gelişmesi ve dünya mobilya piyasasında giderek daha fazla söz sahibi olmasında etkili çalışmalar yapan Doğtaş; Türkiye’de ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (Geprüfte Sicherheit) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşıyor. Ürün ve mağaza konseptiyle, kalitesi tescilli geniş ürün yelpazesiyle farklı hedef kitlelere seslenen, teknolojiye yaptığı yatırımlar, perakendedeki öncü yaklaşımlarıyla dikkat çeken Doğtaş Ailesi’ne katıldığınızda farkı sizin de yaşayacağınıza inanmaktayız.

Doğtaş bayiliği hakkında daha çok bilgi almak isterseniz +90 216 425 00 25 no’lu telefonu arayarak veya bayilik@dogtas.com / franchising@dogtas.com adreslerine e-mail göndererek Satış bölümü ile bağlantı kurabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.