DİLİM BÖREK

DİLİM BÖREK

FİRMA PROFİLİ
Dilim Börek 2003 yılında başladığı lezzet yolculuğuna devam etmektedir. 2015 yılından itibaren Payna Grup bünyesine katılan Dilim Börek, Avrupa ve Anadolu Yakasındaki lezzet duraklarında, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyetinde kusursuzluğu hedeflemektedir.

Geleneksel lezzetleri, birinci sınıf ham maddelerle ve doğal yollarla katkısız üreterek müşterileriyle buluşturan Dilim Börek; markayı devamlı yenilenme ve kaliteyi artırma yönünde desteklemektedir.  2011 yılından itibaren, üretimini BRC standartlarında tasarlanan teknolojik tesislerde gerçekleştiren Dilim Börek; su böreği, kol böreği çeşitleri, baklava çeşitleri, zengin kurabiye menüsü, yaprak sarma ve mantı gibi ürünleriyle müşterilere, Türk damak tadının vazgeçilmez geleneksel lezzetlerini sunmaktadır. 300’ün üzerinde çalışandan oluşan ve yönetim kadrolarından üretim elemanlarına kadar, baştan sona dinamik bir ekiple hizmet veren Dilim Börek; Ar-Ge faaliyetleri, sürekli geliştirilen lojistik departmanı ve yenilikçi bakış açısıyla, dünya trendlerini takip eden bir kurum kültürüne sahiptir.

VİZYONUMUZ
Dilim Börek, hızla gelişen gıda sektöründe %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her alanda verilen hizmet kalitesini artırmayı amaçlar.

Kısa dönemde İstanbul’da ve Anadolu’da franchise ağını büyüterek Türkiye’nin Börekçisi olmayı ve uzun dönemde geleneksel lezzetlerle, dünyada bilinirliğini sağlamayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ
Kuruluşundan bu yana Dilim Börek, tecrübelerine her geçen gün gelişen günümüz teknolojisinin yeniliklerini katarak hizmet kalitesini artırmak.

En kaliteli ürünleri en uygun fiyata müşterilere ulaştıran Dilim Börek tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak.

Franchise Süreci
NEDEN DİLİM BÖREK?

KATKISIZ ÜRÜN VE MÜKEMMEL ÜRETİM AĞI

Kuruluşundan bu yana üretim kalitesini her geçen gün arttıran Dilim Börek’ten franchise alan her işletmeci, ulusal ve uluslararası standartlardaki kalite çemberine dahil olmaktadır.

dilim_brek_atasehirweb_730

BİTMEYEN EĞİTİM SÜRECİ

Dilim Börek’te eğitim; hiç bitmeyen bir süreçtir. İşletme açılışından itibaren gereken eğitim imkânı ve sahada görevli uzman personel desteği, profesyonel metotlarla uygulanmaktadır.

Yatırımcılara donanımlı ve eğitimli eleman desteği sağlanmakta ve kurum içi eğitim programlarıyla, personelin sürekli gelişimi hedeflenmektedir. Franchise zincirimize dâhil olan her işletmeci mali, hukuki ve işlevsel tüm konularda; destekleyici kılavuzumuzdan faydalanmaktadır.

ÇALIŞMA PROSEDÜRLERİ

12 yıldır başarısı kanıtlanmış işletme prosedürlerine sahip olan Dilim Börek; teknik imkanları ve standartlarını devamlı geliştirmektedir.

İŞLETME DANIŞMANLIĞI

Dilim Börek yatırımcıyı; maliyeti düşürme, kalite standartlarını koruma, müşteri güvenini ve sadakatini arttırma konularında devamlı olarak desteklemektedir.

Franchise zincirimize dahil olan tüm yatırımcılar; satışı arttırmaya yönelik stratejileri öğrenmek, uygulamak ve operasyonu doğru yönetmek için Ar-Ge faaliyetlerinden yararlanabilmektedir.

İşletmeciler markamızın çatısı altında, bir ekiple çalışmanın vermiş olduğu gücü her an hissetmekte ve yeni bir işe girmenin riskleri onlar adına en aza indirgenmektedir.

DOĞRU LOKASYON DOĞRU PROJE

Dilim Börek uzmanları franchise alan yatırımcılara yer seçiminde destek olmakta, doğru lokasyon seçimi ve gerekli fizibilite çalışmaları tarafımızdan yapılmaktadır. Franchise alana tahsis edilecek bölgeler, birkaç mahalleyi içine alan ve en az 100 bin nüfusa sahip noktalar olarak tasarlanmıştır.

Geleneksel lezzetleri ve Türk kültürünü yansıtan kurumsal konseptiyle Dilim Börek; birlikte çalıştığı çözüm ortaklarıyla iş birliği içinde, seçilen konuma uygun mimari projeler geliştirmektedir.

Uzman ekiplerimiz, yatırımcının projenin başlangıcından sonuna kadar yatırımından verim alması için disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Projenin uygulama sürecinde yatırımcı, pek çok hizmeti hızlı ve kolay bir biçimde alabilmektedir.

PAZARLAMA VE REKLAM

Reklam ve pazarlama konusunda profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışan Dilim Börek, merkezi reklam faaliyetlerini güncel olarak yürütmekte ve müşteriyle iletişimini, ulusal reklam çalışmaları kanalıyla yapmaktadır.

CİROSU HAZIR FRANCHISE MODELİ

Dilim Börek’in sahip olduğu sadık müşteri portföyü ve çağrı merkezinde kayıtlı 1 milyonun üzerinde müşterisi ile yatırımcı, hazır müşteriye ve planlananın üzerindeki cirolara rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Dilim Börek müşterisi ve cirosu hazır franchise modelinde, yatırımcılarını düşük yatırım ile gerçekçi bir ciroya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Dilim Börek lezzetini müşteriyle buluşturan yatırımcı, franchise sistemine dahil olarak ana firmadan alacağı know-how ışığında geleceğine yatırım yapmaktadır.

(ALODLM) lezzet hattı ve kendine özel yazılım programı ile çalışan Dilim Börek’te, siparişler online olarak mağazanın sistemine düşer. Mağazada kullanılan elektronik sistemle uyumlu olacak şekilde geliştirilen çağrı merkezi yazılımı sayesinde; mağazaların performans takibi, sipariş süreçleri ve performans raporlarına rahatlıkla ulaşılmaktadır.

FRANCHİSEE’LERİMİZE SUNDUĞUMUZ DESTEKLER

– Eğitim
– Lokasyon Tespiti
– Mimari Proje ve Teknik Dizayn
– Denetim
– Merkezi Üretim
– Bölge Koruması
– Franchise Kitabı
– Ulusal Reklam
– Personel
– Ürün Geliştirme
– Pazarlama ve Satış Stratejileri

FRANCHİSE SÜRECİ NASIL İŞLİYOR

BİLGİ ALMA: Franchise adayları telefon ve franchise@dilimborek.com.tr adresine mail atarak bilgi alabilir.

BAŞVURU: Franchise adayları başvuru için başvuru bilgi formu doldurur.

ÖN GÖRÜŞME: Başvuru yapan adaylardan uygun profile sahip olanlar, ön görüşme için şirketimize davet edilir.

ADAY SEÇİMİ: Franchisee adaylar değerlendirilerek girişimci ruha sahip, markamıza değer katacak, yeniliklere açık, işinin başında bizzat duracak ve geleneksel değerlere önem veren adaylar arasında seçim yapılır.

LOKASYON: Franchise adayı, şirketimiz tarafından önerilen veya kendisinin belirlediği bir lokasyonu tespit eder. Lokasyonun fiziki ve ticari koşullarının denetimi, şirket yetkilileri tarafından yapılır.

KİRALAMA VE PROJE UYGULAMA: Doğru lokasyonun kiralanmasından sonra inşaat süresi 45 gündür.

SÖZLEŞME: Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre için imzalanır.

EĞİTİM: İşletmenin inşaat süreci devam ederken franchise alan kişi, şirketimiz yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenir. En az 2 haftalık teorik ve pratik eğitim süreci başlar.

AÇILIŞ: Açılış operasyonu süresince ana firma desteği sağlanır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.