Demlik; avantajlı maliyetiyle daha açmadan kazandırmaya başlıyor 1

Demlik; avantajlı maliyetiyle daha açmadan kazandırmaya başlıyor

Demlik; avantajlı maliyetiyle daha açmadan kazandırmaya başlıyor

ÇAY DEMLİKTEN İÇİLİR
Çay hafife alınacak bir içecek değildir zira milli içeceğimizdir!
Her ne kadar uzak doğudaki gibi seramoniyle içmesek de ingilizler gibi caya herhangi bir saat tanımlamasak da biz çayı demleme içeriz. içtiğimiz çay bitki çayı da olsa ıhlamur da olsa siyah çay da olsa bu kural değişmez çünkü biz böyle gördük, böyle öğrendik. Bu kuralı gelecek nesillere taşımaya ve aktarmaya kararlıyız.

DEMLENİYORUZ
Ülkemizi dünya sıralamalarında bir çok konuda en üst seviyelere çıkartan çay kültürümüzün sahipsiz olduğunu farkettik. Yabancıların kahveye verdiği önemin ve tanıtımın çok daha fazlasını hakeden türk çayını ait olduğu yere getirmek için Demlik Ailesi olarak bu yola çıktık. Bu alanda çay üzerine odaklanmış keyifli mekanlar açmayı, çayı en iyi en kaliteli şekilde sunmayı kendimize amaç edindik.

ÇAYDAN DAHA FAZLASI
Demlik olarak çay kültürümüzün siyah Türk çayıyla sınırlı kalmasını içimize sindiremedik. Avrupa’da yıllık 40 bin ton olan bitki çayı tüketimi ülkemizde yeni yeni 2 bin ton büyüklüğe ulaştı.Demlik olarak biz bu pazarın büyümesine ,insanların günlük yaşamları içinde hem keyif hem de fayda aldıkları bu ürünlere dikkat çekmeyi , ilgiyi ve tüketimi arttırmayı hedefliyoruz.Bu pazarı ıhlamur,adaçayı,nane limon algısının dışına çıkarmak istiyoruz .Sağlıklı yaşam trendinin arttığı günümüzde sayısız faydaları olan bu alanı çeşitlilik yaratarak farklı lezzetlerle 7 den 70 e sevdirmeyi Türk halkının çay tüketim alışkanlığını çeşitlendirmeyi amaçlıyoruz.

SİZ ÇAYINIZI NASIL ALIRDINIZ?
Demlik; gıda sektörünün kafe segmentinde “Çay” ı sahiplenen ve onu ana ürünü olarak misafirlerine sunan tek markadır. Demlik; sektöründeki diğer markalara göre avantajlı maliyetiyle daha açmadan kazandırmaya başlıyor. İşletme sırasında ise esnek menüsü, basit işletme modeli ve düşük işçilik maliyetleri ile yatırımcılarına sağladığı kolaylıklar sayesinde kendisini ayrıştırıyor. Yüksel karlılık arzeden ürünleriyle düşük cirolarda bile zarar etmemesiyle yatırımcının dikkatini çekmeye devam ediyor.

FRANCHISE

Demlik yeni kurulan bir firma olmasına rağmen sektöre hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. İşletmelerimiz; insan yoğunluğunun olduğu yerde kent meydanları, otobüs terminalleri, vapur iskeleleri, havalimanları, avm’ler, stadyumlar, fuar alanlarında olabilir. Firmamız kiosklar için birçok hiper market, yapı market, avm ve üniversite v.s. noktaları ile anlaşmış bulunmaktadır.

Mağaza konsepti için; Minimum 50m2 kapalı alan ve ayrıca açık alan (sigara içilebilen alan) olması gerekmektedir. Şubedeki menü fiyatlarını yere göre ve/veya rakip firmalara göre beraber belirliyoruz. Kiosklarda genelde içecek grubu satışları ön planda olmaktadır. Mağazalardaki durum ise bir müşteriye birden fazla kalem satmayı sağladığı için ciro anlamında kiosku 2 ve 3 e katlıyor.

KİOSK
Kiosk satış bedelimiz yere ve m2’ye bağlı değişiklik göstermektedir!

Günlük hedeflenen ciro 1500-2000 TL arasındadır. Bu cirolar tutturulduğu taktirde geri dönüş süresi 24-28 ay arasında sağlanmaktadır.
Cirodan pay yerine, Kiosk için aylık 2500 TL+Kdv marka kullanım bedeli alınmaktadır.
Kiosklarımız anlaşma imzalandıktan sonra 15 gün içerisinde teslim edilmektedir.

DÜKKAN
En Karlı Yatırım!

Yatırım bedeli m2 göre farklılık göstermekte olup, 450000-600000 TL arasındadır.
Yatırımın geri dönüş süresi 24 aydır.
Cirodan pay alınmamakta, Dükkan için aylık 2500 TL+Kdv marka kullanım bedeli alınmaktadır.
Sözleşme itibariyle 25-30 günlük süreçte, mağazamız anahtar teslim şekilde faaliyete hazırdır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.