DEMLİK  Mobil çay konsepti

‘Çay Demlikten İçilir’ sloganıyla demleme bardak çay ve Türk kahvesi üzerine geleneksel bir konsept olan Demlik, ev limonatası, Susurluk ayranı, salep, boza gibi lezzetleri de çatısı altında toplayarak menüsünü çeşitlendirdi. Demlik’lerin içinde, klima, buz makinesi, bulaşık makinesi, kahve makinesi, titanyum çay kazanı, tost makinesi, soğutucu dolap, katı meyve sıkacağı, mikro dalga fırın, adisyon takip sistemi, kamera sistemi bulunuyor. Ayrıca konsept taşınabiliyor. Altı aylık bir firma olan Demlik’in dört adet kiosk şubesi bulunuyor.

Demlik Kurucu Ortağı Erman Ademoğlu, toplam yatırım maliyetinin franchise giriş bedeli dahil 90 bin TL olduğunu söylüyor. Bu fiyata Demlik’in içindeki tüm makine, zücaciye hatta personelin giyeceği sezonluk kıyafetler dahil. Royalty alınmıyor. Kâr marjının ortalama yüzde 30 civarında olduğunu söyleyen Ademoğlu, franchise için hedeflenen aylık cironun ise 20-30 bin TL arasında olduğunu vurguluyor. Kent meydanları, otobüs terminalleri, vapur iskeleleri, havalimanları, AVM’ler, stadyumlar, fuar alanlarının bu konsept için uygun olduğunu belirten Ademoğlu, “Konseptimizi Arap ülkelerine, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’ya taşımayı hedefliyoruz” diyor.

Paylaş
Franchise Borsası - Franchise Danışmanlığı Franchise veren firmaların tanıtımları, franchise alacak olan girişimcilere yardımcı veriler ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.