Defne Ağacı Lokantası 1

Defne Ağacı Lokantası

Defne Ağacı Lokantası
defne-agaci-lokantasi_b_10305439

Defne Ağacı Lokantası
Osmanlı Gıda Grubu çatısı altında yaşama keyif ve lezzet katan sıra dışı marka lezzetleri topladık.

Türkiye’nin hızla değişen ve sürekli büyüyen yeme içme sektörüne yatırım yapmayı seviyoruz. Yerel ve global markalarıyla rekabet ediyor, yeteneklerimizi sürekli gelişiyoruz.

Satın aldığımız zincir markalarla ve yarattığımız yeni mekanlarla insanımız için her şeyin en iyisini sunmaktan mutluyuz.

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini bulacağınız Defne Ağacı Lokantası ferah tasarımı ile sabah, öğle, akşam menüleriyle sizlere keyifli bir ziyafete davet ediyor.

Gücümüz Köklerimizde 

Osmanlı Grup, 1940’lı yıllara kadar uzanan ticaret tarihçesi ile Alaşehir’den Türkiye’nin dört bir yanına uzanan yolculuğuna Kelepir Amca ile başlamıştır. Tek sermayesi olan dürüstlüğü, içtenliği ve işine olan saygısı ile Mehmet Enç, yolculuğuna Bakkaliye ile başlamış; hırdavat ve zahire işlerle 1980’li yıllara kadar hem ticari alanda büyümüş hem de arkasından gelen nesillere doğru iş yapma ahlakını aktarmıştır.

1980’lerden sonra ise değişen Türkiye yapısı ile birlikte ailenin ikinci neslinden Mustafa Enç toptan bakkaliye ürünleri dağıtımına başlayarak şirkete yeni bir soluk getirmiş ve 1990’lı yıllarda şirketi kurumsal bir yapıya kavuşturarak Kelepir Gıda Ltd. Şti.’nin adımlarını atmıştır.

Bugün, en büyük mirasımız olan dürüstlük, içtenlik ve samimiyet ile yolumuza dört alanda devam etmekteyiz. 20.000’e yakın müşteriye ulaşan hizmetlerimiz ve binlerce kişiye sağladığımız istihdam ile attığımız adımlarımızda güven ve saygıyı kendimize mihenk taşı olarak aldık ve geleceğe gidiyoruz.

Dört ana grubumuz altında yer alan Filo, Dağıtım, Lojistik ve Gıda ile çok farklı alanlarda tüketicilere ulaşırken, hiçbir zaman ödün vermediğimiz değerlerimizle gücümüzü köklerimizden alarak geleceğe gülümsüyoruz.

Değerlerimiz


Değerlerimiz, varolma amacımızı gerçekleştirmede davranışlarımıza yön vermekte ve bunu gerçekleştirebileceğimiz ortamı sunmaktadır.

2006 yılında Osmanlı Dağıtım kurulur. Şirket; İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Balıkesir illerinde 20.000 yakın müşteriye ulaşır. Şirket organizasyon yapısını optimize eder. Osmanlı Gıda, Osmanlı Lojistik, Osmanlı Filo kurulur.

Tutkumuz, aşağıdaki değerlere en üst seviyede sahip olmaktır:

– İşimizin ve özel hayatlarımızın her alanında, dürüstlük,
– Herkese saygı duymak
– Esneklik, hızlı çözüm oluşturma ve kararlılık
– Sorumluluk, daha iyi sonuçlar ve bilinirlik
– Toplumumuzun, bizim ve iş arkadaşlarımızın ailelerinin hayat kalitesini arttırmak için toplumsal liderlik ve destek

Hayata Keyif, Keyfe Lezzet katmak için!


Osmanlı Grup, özünde yer alan gıda yatırımlarına 2000’li yıllarda tekrar geri dönüş yaparak, farklı bir bakış açısı ve yön ile birlikte ilerlemeye karar vermiştir. Dünya’daki tüketici eğilimlerinin farklılaşması ile birlikte her geçen gün dışarıda yeme içme sektörünün gelişmesini bir fırsat sayarak bu alanda yatırımlarını geliştirmiştir.

Geliştirdiği ve yarattığı markalarla birlikte bu alandaki yatırım sayısını her geçen gün arttıran Osmanlı Gıda, rekabet gücünü ve yeteneklerini sürekli geliştirerek ilerlemektedir.

Hayata keyif ve keyfe lezzet katmak için farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere, her damak tadına ve her ihtiyaca göre markalar yaratmak vizyonu ile çıktığımız yolda; bugün itibari ile 100’den fazla çalışanı ile birçok lokasyonda müşterilerine hizmet etmektedir. Bünyemiz altında bulunan restoranlarda Türk ve dünya mutfaklarından özenle seçilen menüleri en yüksek standartlarda sunarken, yeni konsept ve markaları da tüketicileri ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

Tüm tüketicilerin hayatında yer edecek farklı yatırım yaklaşımlarıyla Osmanlı Gıda, yenilikçi ürünleri ve yaklaşımlarıyla, gösterdiği büyüme temposuyla büyüme hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Bu hedefe doğru ilerleyen yolda franchise anlaşmaları ve ailesine kattığı tüm dostları ile birlikte daha emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.