Defacto Bayilik Bilgileri

Defacto Bayilik

Defacto 24 ülkede 464 mağazası bulunan ve yıllık %34 büyüme oranı yakalamış bir giyim markası. Bayilik olarak Türkiye’de mağaza açmayan Defacto yurt dışında ise franchise veriyor. Defacto Tükiye’de giyim mağazalarına corner bayilik olarak toptan ürün veriyor. Kısaca bir giyim mağazanız varsa bu mağazanın içerisinde Defacto ürünlerini satabiliyorsunuz.

Defacto kadın, erkek ve çocuk giyim ürünleri satıyor ve bu ürünleri uygun fiyatlar ile tüketiciler ile buluşturmayı hedefliyor. Defacto’nun ana merkezi İstanbul’da bulunuyor.

Defacto Yurt Dışına Bayilik Veriyor

DeFacto, 2015 yılında Bakü’de ilk Franchise mağazasını açtı, dünya markası olma vizyonuyla yatırımlarına devam eden marka 2017’nin üçüncü çeyreğinde, franchise verdiği yerlerin sayısını 100’e çıkardı. Yurt dışından franchise satın almak isteyenler defactonun kendi sitesinden İngilizce başvuru yapmaları gerekiyor.

Defacto ülkemizde ki 3 büyük giyim markasından biri olmasının yanı sıra yurt dışında en hızlı büyüyen markalarımızdan da birisidir. Defactonun yurt dışında ki toplam mağaza sayısı ise 123’tür. Toplamda Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, Pakistan, Malezya, Moldova, KKTC ve Türkiye olmak üzere toplam 24 ülkede mağazaları bulunmaktadır.

Farklı ülkelerde Defacto bayiliği almak isteyenler Defacto bayilik yatırım tutarı hakkında bilgileri, hangi ürünlerin satılacağını ve maliyetlerini, mağaza dekorasyonu hakkında bilgileri ve franchise bedelleri hakkında ki bilgiyi aşağıdaki iletişim formundan öğrenebilirler.

Defacto bayilik için iletişim bilgileri

DeFacto Genel Merkez – 0850 222 27 15
Mehmet Akif Mahallesi, Basın Ekspres Yolu, Bahariye Cad. No:31, 34303 Halkalı / Küçükçekmece/Küçükçekmece/İstanbul

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.