David people bayilik veriyor 5

David people bayilik veriyor

 

Kalite Politikamız

David people bayilik veriyor Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe yoğunluğuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye’nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır.

Bununla birlikte en lezzetli kahve, en iyi hizmet, en temiz dükkan hedefimiz doğrultusunda kayıtsız şartsız müşteri menuniyetini sağlayarak ülkemizin EN İYİ KAFE ZİNCİR MARKASI olmak istiyoruz.

Çevre Politikamız

Mavi gökyüzü, mavi deniz, yeşil dünya, yaşanabilir dünya için markamız olarak üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız. Bu konuda değerli misafirlerimizin bizleri yönlendirmelerini beklemekteyiz.

Franchising

Başvuru
Basvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın basvuruları alınır. Franchising ekibimizden yetkililer bayi adaylarımızla irtibata geçerek ön görüsmeyi gerçeklestirirler ve franchising sistemimiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar.

Lokasyon Seçimi
Ön görüsmeleri olumlu sonuçlanan bayi adaylarımız için, franchising ekibimizle birlikte yer arama çalısmaları baslatılır. Ya da mevcut yere iliskin lokasyon kriterlerimize uygun olarak gerekli fizibilite çalısmaları yapılır. En uygun mekâna birlikte karar verilir

Projelendirme Ve Dekorasyon
Belirlenen lokasyon David People mimari konseptine uygun olarak David People Mimari ekibi tarafından projelendirilir ve projeye uygun olarak dekorasyon çalısmaları baslatılır.

Kurulum  ve Eğitim Süreci
Dekorasyon sürecinin tamamlanmasının ardından makine ve ekipmanların kurulum süreciyle birlikte personel seçimi yapılır ve seçilen personel David People kültürüne uygun olarak görev yapacağı departmana göre gerekli eğitimleri tabi tutulur.

Açılıs
İlgili süreçlerin tamamlanmasının ardından mağaza açılısa hazır hale getirilerek bayimize teslim edilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.