David People Coffee bayilik veriyor 2

David People Coffee bayilik veriyor

David People Coffee bayilik veriyor

David People Coffee & Food, Kayseri, Ordu, Edirne ve Erzurum’da şubelerini açtı.

David People Coffee bayilik veriyor. Kolombiya, Brezilya, Kosta Rika, Etiyopya, Kenya ve benzeri yörelerden özenle seçilen kahve çekirdeklerini kendi öğüten David People Coffee &Food, kahve severleri ağırlıyor. Şubelerinde 3. Nesil Kahve çeşitlerine yer veren David People Coffee & Food her yudumunda kahvenin tadını almak isteyenler için Chemex, Syphon, Cold Brew özel demleme yöntemlerini misafirlerine sunuyor.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Dünya kahve kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketiciler ile buluşturup tüketicilerin kendini iyi hissedeceği ve keyie tüketeceği ortamlarda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Vizyonumuz

Doğru kalite/yat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Kalite Politikamız

Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe yoğunluğuna yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye’nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır.

Bununla birlikte en lezzetli kahve, en iyi hizmet, en temiz dükkan hedefimiz doğrultusunda kayıtsız şartsız müşteri menuniyetini sağlayarak ülkemizin EN İYİ KAFE ZİNCİR MARKASI olmak istiyoruz.

www.davidpeople.com

Çevre Politikamız

Mavi gökyüzü, mavi deniz, yeşil dünya, yaşanabilir dünya için markamız olarak üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız. Bu konuda değerli misafirlerimizin bizleri yönlendirmelerini beklemekteyiz.

Çalışma Prensiplerimiz

İnsan Kaynağımız en önemli sermayemiz, hizmet anlayışımız ise çalışanlarımızın temel felsefesidir. David People çalışanları, hizmet anlayışlarıyla ayrı ayrı değer taşır ve kendini sürekli geliştirerek kaliteli ürünlerimizin sunumuna hazırlanırlar.

İnsan kaynakları departmanımızla seçtiğimiz personellerimizi kendi ekibimiz ile yetiştirerek DAVID PEOPLE KÜLTÜRÜ müzü en doğru şekilde yaymayı düşünmekteyiz. Öncelikle vermiş olduğumuz iç eğitimlerimizde sektördeki eğitimli personel açığına da katkı sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan “BARİSTA AKADEMİ” kurslarımızla hem kendi personelimize hem de dışarıdan katılan gönüllülerle kendi sektörümüze hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Sizi de aramıza bekleriz!

cafe franchise

Bir gün siz de David People çalışanı olmak isterseniz, güzel bir kariyer sizleri bekliyor demektir. Çünkü David People her geçen gün büyümeye emin ve güçlü adımlarla devam ediyor! Haydi, şimdi iş hayatına keyifli bir başlangıç yapın. İlk işiniz aşağıdaki formu eksiksiz doldurmak!

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.