Daily Fresh 1

Daily Fresh

dailyfresh-detay

Taze Mısır Gıda Dış Ticaret Ltd. Şti., Aralık 2005 tarihinde, Daily Fresh Foods Sdn. Bhd. nin ürünlerini Türkiye’de pazarlamak amacıyla kurduğu ortaklıktır.
Daily Fresh Foods 1997 de Malezya’da kurulmuş, özellikle tatlı mısır ürünleri, meyve ve sebze öncelikli olmak üzere, taze ve işlenmiş tarım ürünleri konusunda yüksek kalite standartlarındaki üretimiyle haklı bir uluslararası ün kazanmıþtır.

Besleyici ve lezzetli snack konusunda takdir edilen Daily Fresh, dünyada, en kaliteli “kesilmemiş” bütün tatlı tane mısırı bardakta satışa sunan ilk şirket olmuştur.

Daily Fresh Foods, 1987 de kurulan ve Malezya’nın lider tarım ürünleri þirketi MAH YONG GRUB’ un yan şirketidir

Kardeş şirketimiz Mah Yong kurulduğu 1986 dan beri sürdürdüğü araştırma geliştirme sayesinde yüksek kaliteli tatlı mısır yetiştirme konusunda haklı bir yere sahiptir.
Malezya iklimi ve coğrafi koşulları yardımıyla başardığımız taze mısır yetiştirme tekniğimizle gurur duyuyoruz. Yıl boyu aynı standartlarda ürün sağlayan üreticilerle kurulmuş başarılı bir tedarik anlaşmamız var

Üretimde gurur kaynağımız, eşsiz ve sürekli bakımlı gıda işleme tesisimizde en son ileri teknoloji dondurma sistemi kullanılmaktadır. Mısır taneleri, içerdiği doğal zengin besin, lezzet, renk ve yapısını korumak amacıyla hasattan sonra birkaç saat içersinde HİÇ BİR KORUYUCU MADDE KATILMADAN dondurulmaktadır.

Mısır tanelerini kesilmeden koçanından bütün olarak ayırmak için geliştirdiğimiz teknik bizim açımızdan gurur vericidir. Bu teknik sayesinde mısırın doğal sulu lezzetini ve gevrek yapısını bütün olarak koruyoruz.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1997
Çalışan Sayısı 200
Mağaza Sayısı 84
Franchise İsim Hakkı Bedeli 10.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 10.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 15.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.