Crakers Pizza Bayilik Veriyor

Crakers Pizza Bayilik Bilgileri

Crakers Pizza Türkiye’de pizza ve cafe konseptini bir arada sunan bir marka. Pizza ve cafe konsepti ile farklı bir iş modeli sunan Crakers Pizza yatırımcılara iki çeşit bayilik imkanı sunuyor. Bunlardan ilki Crakers Express 500.000 TL + KDV’ye diğeri Crakers Caffe 650.000 TL + KDV’ye anahtar teslim olarak girişimcilere sunuluyor.

Anahar teslim hizmet veren firmanın 17 şubesi bulunuyor. Ayrıca firma restoran açılışı ve sonrasında girişimciye operasyon desteği sağlıyor. Crakers Akademi olarak personel eğitimide veren markanın bayi adaylarından bayilikler ile ilgili istediği lokasyon şartları ise şu şekilde;

Crakers Pizza Cafe konsepti en az 100 m2 kapalı, 30 m2 bahçe’den oluşmalı.
Crakers Express konsepti ise en az 70 m2 kapalı alana sahip olmalı.

Firma girişimci adaylarından franchise giriş bedeli olarak 30 bin dolar istiyor ve 2019 yılına kadar royalty bedeli olarak %6 alıyor.

Crakers Pizza Franchising iletişim bilgileri

franchise@crakerspizza.com
0534 687 53 50

Crakers Pizza Hakkında

Napoli sokaklarında doğup saraylara kadar uzanan ve tüm dünyayı saran muhteşem İtalyan lezzeti!?Pizzanın yolculuğu, sokak aralarında seyyar olarak satılırken 1889 yılında Kraliçe Margaret in Pantkot Yortusu’nda pizza yemek istemesiyle değişir. Uffico di Bocca adı verilen tadımcılar hemen harekete geçerler. Napoli’ye özgü bir yiyecek olduğu için de, kentin en iyi pizzacısının peşine düşerler. Böylelikle şef Raffaele Esposito’ya ulaşırlar.

Raffaele, kraliçeye üç farklı pizza sunar. Aynı akşam, kraliçenin habercileri Raffaele’ye, kraliyet usta aşçısından bir teşekkür mektubu iletirler. Napoli sokaklarında majestelerinin en çok mozarella ve fesleğen kullanılarak hazırlanan pizzayı sevdiği anlatılmaya başlanır. Söylentiye göre kraliçe, Raffaele ile karşılaşmış ve bu pizza türünün adını sormuş. Raffaele heyecandan hatırlayamamış ve “Margherita majesteleri, sizin onurunuza ona bu adı verdim” demiş. O günden sonra yemek mönüsünde bu pizzanın adı böyle kullanılmıştır.

Çıtır çıtır dumanı tüten incecik hamur üzerinde fesleğen kokusunun sizi sardığı, lezzetli domateslerle gerçek mozarella peynirinin eşsiz uyumudur Pizza…

Damak tadınıza hitap eden bol malzemesiyle Crakers Pizza; İtalya’da bulabileceğiniz dilim pizzanın eşsiz lezzetini ve samimiyetini hissettirirken fantastik sunumu ile sizi ve dostlarınızı ilgiyle karşılar, hızlı servisiyle değerli zamanınızı boşa harcamaz, bol seçenekli menüsüyle her damak tadına hitap eder, dekoruyla oluşturduğu ambiyansı size huzur vermeyi amaçlar. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ilkesini her zaman müşteri memnuniyetinin odağına alan Crakers Pizza, sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanın karşılığını fazlasıyla alacağınız özel mekânlar sunar.

İtalyan lezzet ustalarının, Akdeniz mutfağı örneklerini geleneksel Türk damak tadıyla uyumlu hale getirmeleriyle Crakers Pizza&Cafe Türkiye’yi yepyeni bir konseptle tanıştırmıştır.

Uzun ve sürekli gelişim gerektiren bu konsept, ancak ileri görüşlülüğün ve cesur girişimciliğin özverili çalışmaları sonucunda bu günlere gelebilmiştir. Hitap ettiği pazarlarda özgün ve kaliteli hizmetler veren, şubelerinde kurumsal kimliğini bozmadan büyümeyi amaçlayan Crakers Pizza, Türkiye’nin geleceğinde saygın bir yer hedeflemiştir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.