Coren Elektrik

Elektrik piyasasında çok yeni bir oyuncu olmasına rağmen COREN Elektrik, elektrik piyasasına uzun yıllar emek vermiş deneyimli bir teknik kadroya ve satış ekibine sahiptir. Bu sayede COREN Elektrik, müşterilerine diğer firmalara nazaran çok daha cazip fiyatlardan elektrik tedarik etme ve hizmet alma olanaklarını sunabilmektedir.

COREN Elektrik olarak misyonumuz, müşteri memnuniyetine ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun hizmeti sunma odaklı çözümler geliştirerek hizmet verdiğimiz kurumların güçlenmesine katkıda bulunmaktır. Elektrik piyasalarına ilişkin vizyonumuz ise, ülkemizde ve uluslararası arenada söz sahibi ve prestiji yüksek elektrik tedarikçilerinden biri olmaktır

Elektriği nasıl daha ucuza sağlıyoruz

Bugün ülkemizde üretilen elektriğin ticareti, üretim şirketleri, dağıtım şirketleri ve toptan satış şirketleri arasında TEİAŞ tarafından gerçekleştirilir

Üretilen elektrik TEİAŞ tarafından yüksek gerilim hatlarıyla şehirlerimizdeki dağıtım şirketlerinin trafo merkezlerine taşınır

Şehirlerimize gelen elektrik, Dağıtım Şirketleri aracılığı ile hizmetinize sunulur

Sistemde ticareti yapılan elektrik, dağıtım şirketleri ve toptan satış şirketleri tarafından tüketiciye faturalandırılır.

Serbest Tüketici hakkında bilgiler

EPDK tarafından belirlenen yıllık 30.000 kWh limitinin(yani şu andaki tarifelerle yaklaşık 800 TL) üzerinde elektrik tüketiminiz var ise serbest tüketici olabilir ve elektrik tedarikçinizi kendiniz seçebilirsiniz. Elektriği, size en iyi fiyat, hizmet ve ödeme koşullarını sunan firmadan satın alabilirsiniz.

Birden fazla işletmeniz var ve toplam tüketimleri yıllık 30.000 kWh’ i geçiyorsa talep birleştirme uygulamasıyla siz de serbest tüketici olabilirsiniz.

Siz de serbest tüketici olarak indirimli ve uzun dönemli uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın ve indirimli elektrik tedariğine başlayın

 • Nasıl indirimli elektrik satın alabileceğinizi öğrenin
 • Serbest tüketici olma kriterlerine sahip elektrik tüketicisi aboneler aşağıdaki işleyiş süreci listelenen aşamalardan sonra Coren Elektrik’ten indirimli elektrik kullanmaya başlayabilirler.
  1. COREN İle Aktik Elektrik Enerjisi Tedariki ve Tüketimi Sözleşmesi imzalanır
  2. COREN Tarafından TEİAŞ’ gerekli kayıt işlemleriniz gerçekleştirilir.
   (Bu kayıt işlemleri yürürlükteki mevzuat nedeniyle Mart,Haziran,Eylül ve Aralık aylarının 6.günlerinden önce olmak üzere yılda 4 farklı zamanda gerçekleştirilebilmektedir.)
  3. Geçiş işlemlerinin TEİAŞ tarafından onaylanma süreci (Aynı ayların 6. gününden ay sonuna kadar geçen 3 haftalık sürede geçmiş dönem borcu bulunmayanlar, tebliğe uygun sayacı olan ve serbest tüketici limitini aşan abonelerin geçiş işlemleri onaylanır.)
  4. Onay sonrasında, indirimli Elektrik tedarikine başlangıç ve COREN tarafından faturalanma; Nisan, Temmuz, Ekim ve Ocak aylarının birinci gününden itibaren indirimli elektrik sağlanmasına başlanmaktadır.
  5. COREN ilgili kurumlara mevzuat çerçevesinde öngörülen teminatları vermektedir.

  Sizde serbest tüketici konumunda iseniz vakit kaybetmeden bizi arayın indirimli elektrik kampanyalarımızdan yararlanın , ucuz elektrik ile tasarruf etmeye hemen başlayın

Elektrik kalitesinde değişiklik olacak mı ?

Hayır. Coren’e geçerseniz şu anda kullanmakta olduğunuz elektriğin kalitesinde hiçbir değişiklik olmayacaktır.

Arıza ve kesintilerde nereyi aramalıyım ?

Bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketinin size sunduğu teknik hizmetlerin işleyişinde hiçbir değişiklik olmadan size sunulmaya devam edecektir.

Elektriğinizi 100% Devlet güvencesi ile kullanmaya devam edeceksiniz.
COREN’den elektrik almak için ödenecek bir bedel var mıdır ?

Hayır. Coren’e geçmenizin herhangi bir maliyeti olmadığı gibi, satış sonrası müşteri hizmetleri ve eneri tasarruf danışmanlık hizmetleri ile, Coren, çözüm ortağınız olarak elektrik maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olacaktır.

 

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2010
Çalışan Sayısı 150
Mağaza Sayısı 00
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 20.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 50.000,00 TL
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.