Çörek Otu Pasta ve Cafe Bayiliği Veriyor

Çörek Otu Pasta ve Cafe 

Kaliteli ürün ve hizmeti, en uygun fiyat aralığında sizlerle buluşturan Çörek Otu Pasta ve Cafe konsepti 5 şubeye ulaşmış durumda. Büfe stand konseptine sahip marka Axis Avm, Taurus Avm , Metrogarden Avm ,Darıcapark Avm ve Piazza Avm’de yer alıyor.

2017 Temmuz ayı içerisinde Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezine yeni bir şube daha açarak şube sayını 5’e çıkardı. Mevcut 5 şubesiyle İstanbul-Avrupa, İstanbul-Anadolu, Kocaeli, Ankara’da ve Şanlıurfa’da hizmet vermektedir.

Büfe ve Stand konseptindeki hizmetini geniş ürün çesitliliğiyle birleştirebilen, tedarik zinciri yönetimindeki başarısıyla müşterilerini her daim taze ürünlerle buluştururken; sahip olduğu şeffaf, pratik ve dürüst yönetim anlayışıyla da bayiilerinin en büyük destekçisi olmayı başarmaktadır.

12 – 15 m2’lik bir alanda ideal hizmet kalitesini ve satışını gerçekleştirebilen, sunduğu hızlı ve kaliteli servis anlayışını müşterilerine en uygun fiyat aralığında sunuyor.

Ürün gamını ve fiyat politikasını belirlerken AVM personelini de hedef müşteri profiline dahil ediyor. Bir yıl içerisinde sahip olduğu şube sayısını 4’e çıkartan, sunduğu cazip franchising hizmetiyle de Türkiye çapında hızla yayılmayı hedefliyor.

Büfe stand konseptine sahip, alışveriş merkezlerini birincil uygulama alanı olarak seçiyor.

Axis Avm (Merkez Şube)
Adres: Merkez Mah. Cendere Cad. No:28 Kağıthane – İstanbul
Telefon: 0(212) 295 3400

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.