ÇÖPS Ege’nin Meşhur Et Şiş ve Tavuk Lezzetleri

ÇÖPS Ege’nin Meşhur Et Şiş ve Tavuk Lezzetleri

ÇÖPS Ege’nin Meşhur Et Şiş ve Tavuk Lezzetleri 2014 yılında kurulan Moba Gıda Ltd Şti. ÇÖPS markası ile Ege’nin bu lezzetli ürününü tüketicilerle buluşturmayı hedeflemektedir.

ÇÖPS restoranları franchise sistemi ile işletilmekte ve başta Çöpşiş olmak üzere çok geniş ürün yelpazesi bulunan lezzetli ve sağlıklı et ürünlerini modern bir işletme – tedarik sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

ÇÖPS dinamik bir yaklaşımla franchise işletmecilik modeliyle yeme içme sektöründe önemli bir boşluğu doldurmayı hedefleyen yenilikçi bir markadır. Lezzetli, dondurulmadan hazırlanmış yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatla geniş kitlelere yaymayı hedefleyen bir markadır.

Hızla büyüyen restoranlar zincirimiz, kazan kazandır odaklıdır sizin için sunduğumuz hizmet anlayışımızla Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedeflemekteyiz. Türkiye genelinde bayiilerimizi arttırmak için çalışmaktayız. Siz yatırımcılarımızı franchising sistemize katılmaya çağırıyoruz .Yatırımcılarımızdan Franchise giriş bedeli talep ediyoruz.

Yemeklerin hammaddesi franchise işletme sahipleri tarafından temin edilmektedir

Tüm Mağazalarda menüler aynıdır ve yemek üretimi lokal olarak yapılmaktadır.

Açılan tüm mağazalarımızda aynı konsepti uygularız. Müşterilerin siparişleri hızlı ve lezzeti olacak şekilde önlerine gelir. Şubelerimiz gerek kendi ekipleri, gerekse Tarım Bakanlığı tarafından belli periyotlarda denetlenmektedir.

Franchising sistemi ile çalışan şubelerimize merkez şubemizde çeşitli eğitimler düzenleriz. Mağaza açılış öncesi ve sonrasında sürekli bu eğitimler devam eder

ŞUBELERİMİZ

Maltepe Park avm , Brandium avm , İçerenköy Carrefour avm , İzmit Symbol avm , Emaar Square avm , Anatolium Marmara avm , Vadi istanbul avm , Optimum avm

Bayilik bedelimiz 30.000 tl

KONSEPT

Çöps expres 25m2 30m2 arası ( self servis )
Çöps 30m2 90m2 arası ( self ve alakart restaurant ikiside uygulanabilir )
Çöps plus 90m2 300m2 arası ( alakart restaurant )

Helal kesim , Msg yok , Katkı yok , Trans yağ yok

Çöps markasını seçme nedeniniz nedir?

Ürün deSteği , Digital görsel deStekler , Mimari çizim desteği , Peronel eğİtim desteği , Fizibilite çalışması ve dükkan konum seçimi , Proje hazırlığı , Sosyal medya da bayiye özel reklam çalışması.

Yatırım tadilat bedeli 190 ile 400 bin arası değişkenlik gösterir.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.