COLDWELL BANKER FRANCHISE ŞARTLARI

COLDWELL BANKER FRANCHISE ŞARTLARI

coldwellbankerlogobluebackCOLDWELL BANKER FRANCHISE ŞARTLARI

Beklediğiniz girişim fırsatını yaratmak için buradayız!

Dünyanın en köklü Gayrimenkul Danışmanlık markalarından biri olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 100 yılı aşkın tarihinde konut, lüks konut ve ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu.

Coldwell Banker franchise sistemi, franchise sahiplerinin ve gayrimenkul danışmanlarının, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur.

Coldwell Banker Türkiye yapılanmasında gayrimenkul franchisingi konusunda ulusal ve uluslararası alanlarda dünya birinciliklerine sahip, kendini işine adamış ve tecrübeli bir kadro bir araya geldi.

Bu kadro, Coldwell Banker markasının 110 yıllık deneyimini paydaşlarına en doğru şekilde aktarmak üzere çalışıyor. Paydaşlarını başarıya götürecek yolda rehberlik ediyor, kapsamlı eğitim programları ile gelişimlerine sürekli destek veriyor.

Amerika’da kurulmuş olan Coldwell Banker University ve Commercial University’nin tüm dünyada uyguladığı ve sonuçları sayısız başarılarla tescil edilmiş olan eğitim programlarını uyguluyor.

Yerli ve yabancı eğitimciler aracılığıyla tüm paydaşlarına yüz yüze ve online eğitim olanakları sunuyor.

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan , özellikle internetin gücüne inanıyor. Bu nedenle internet çatısı altındaki tüm platformları en etkin şekilde kullanıyor ve paydaşlarının da kullanılmasını sağlayan yapılar oluşturuyor.

franchise operasyon süreçleri ve dünya ile aynı anda ilerleyen yenilikçi teknolojileri ile paydaşlarını daima rakiplerinden bir adım öne çıkarmayı amaçlıyor.

Tüm franchise sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına sektördeki en yenilikçi, yaratıcı, adil, eşitlikçi, profesyonel, etik ve en fazla kazandıran çalışma seçeneklerini sunmayı hedefliyor.

Yüksek Kazanç

 Pass Paylaşım Sistemi ile danışmanları için yüksek kazanç imkanı sunar.

 

Eğitimler

Haftada 2 gün düzenli eğitim ile satış teknikleri kısa sürede öğrenilir ve uygulamasına Saha Broker’i ile
yardımcı olur.
Etiketler: Franchise veren firmalar,bayilik verem firmalar,emlak bayiliği, en iyi yatırım

[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.