Cold Stone Creamery Franchise Bilgileri

Cold Stone Creamery

Cold Stone Creamery Türkiye’de 18 tane şubesi bulunan ve dondurma sektöründe uluslararası bayilik veren bir firma. Cold Stone Creamery dondurma franchise, girişimcinin 1994’teki konsepti franchise vermeye başladığından beri, küçük işletmelere ait hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldu.

Girişimcilerin küçük işletme sahipliğinin tam potansiyelini gerçekleştirmelerine yardım eden on yıllara dayanan deneyime sahip; iş modeli, ilk yatırım maliyeti diğer dondurma veya tatlı konseptlerininkinin oldukça altında, açması ve ölçeklendirilmesi kolay olacak şekilde tasarlanmışr. Bir Cold Stone Creamery franchise için toplam yatırım tahmini 50.200 $ ile 467.525 $ arasında değişmektedir. Türkiye’de ise bu rakam 300-400 bin lira arasındadır.

Cold Stone Creamery, 8 milyar dolarlık dondurma endüstrisinde göze çarpan bir markadır.

Cold Stone Creamery franchise fırsatını araştırırken göz önünde bulundurmanız gereken beş hızlı gerçek.

1-Markamızın dondurma günlük taze yapılır.

Lezzetli dondurma söz konusu olduğunda, Cold Stone Creamery’ye rakip olmaz. Diğer dondurma zincirleri, ürünlerini hazır ambalajlı teknelerde veya küvetlerde taşırlar. Franchise sahiplerimiz her gün taze dondurma yaparlar.

Lezzetli, üstün kaliteli dondurmamızı yapmak için en kaliteli malzemeleri ve son teknoloji ürünü, kullanımı kolay dondurma makinelerini kullanıyoruz. Markanızın dondurmasının her keki, müşterilerimizin tat, kıvam ve doku için yüksek standartlarını karşılar.

2. Cold Stone Creamery franchise çalıştırmak kolay ve ölçeklemek kolaydır.

Cold Stone Creamery açmak için restoran endüstrisinde veya servis endüstrisinde deneyim sahibi olmanıza gerek yoktur. Tek istediğimiz, dondurmanın tutkusu, markamızın ürünü için coşku ve topluluğunuzda olumlu, anlamlı bir güç olma arzusudur. İş modeli, eğitim ve destek, Cold Stone Creamery franchise’ını çalıştırması ve ölçeklendirmesi kolay hale getirir.

“Cold Stone Creamery’nin güzelliği, markamız için iş anlayışı ve tutkusu olan ve sistemlerimizi takip edebilme kabiliyetinin parlak bir geleceği inşa edebilmesidir,” diyor Franchise Development with Cold Stone Creamery’den John Wuycheck. “Markamızın eğitim ve desteği çok titizdir ve girişimcilere nasıl bir Soğuk Taş Creamery franchise sahibi olunacağını öğretiyoruz. ” diyor.

3. Cold Stone Creamery franchise, kâr potansiyeline sahip uygun fiyatlı bir konsepttir.

Bir Cold Stone Creamery dondurma franchise için toplam yatırım tahmini, başladığınız yerin türüne bağlı olarak 50.200 $ ile 467.525 $ arasında değişmektedir . 30 yıldır Cold Stone Creamery dondurma franchise girişimcilerin küçük işletme sahip olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldu.

Markamızın başlangıç ​​yatırım maliyetleri diğer dondurma veya tatlı markalarının oldukça altındadır. Bizimle bayilik yapmanın üç yolunu sunuyoruz: geleneksel modelin başlangıç ​​maliyetleri 261.625 $ ile 467.525 $ arasında değişiyor; geleneksel olmayan bir modelin maliyeti 50.200 dolardan 386.525 dolara; ve yumuşak dondurma sunan bir büfe, 108.750 dolardan 212.900 dolara mal oluyor.

Dondurma endüstrisi genel olarak lezzetli ürünlerimiz için yüksek talep olduğu için franchiseların büyümesi için harika bir fırsat sunuyor. En son Franchise Disclosure Belgesine göre, franchise’larımız ortalama olarak bir yılda brüt satışlarda 416.855 $ gördü. Mağazaların yüzde kırk ikisi, ortalama brüt satış tutarını karşıladı veya aştı.

4. Cold Stone Creamery yeni franchise gelişimi için uygun bölgeye sahiptir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 1000’den fazla mağaza açmış ve yaklaşık 30 uluslararası pazarda yer almasına rağmen, büyümeyi ve gelişmeyi yavaşlatma planımız yoktur. Aslında, şimdi franchise gelişimi için mevcut en uygun bölgeye sahibiz.

5. Cold Stone Creamery imtiyaz sahiplerine her adımı destekleyen yolu

Tüm franchise endüstrisindeki en sağlam eğitim platformlarından birine sahibiz. İlk eğitimi, işbaşı eğitimi ve devam eden eğitimi ile franchise’ları destekliyoruz.

Yeni franchise’lar, markanın ürünlerini doğru bir şekilde nasıl hazırlayacakları ve sunacakları da dahil olmak üzere, işin iç ve dış mekanlarını öğrenmek için bir mağazada 80 saat harcarlar. Buna ek olarak, Cold Stone Creamery, franchise’ların hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak, yardım sunmak ve işinizi her gün geliştirmek için gerekli tüm araçlara sahip olmanıza yardımcı olmak için aylık check-in işlemlerine ev sahipliği yapıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.