Coi Pizza Bayilik Veriyor

Coi Pizza Bayilik

Coi Pizza 9 bayiye ulaşan yerli bir pizza zinciri. Firma yatırım bedeli olarak m2’ye göre fiyat belirliyor. Ortalama şube açma maliyeti 130 bin liradan başlıyor ve Coi Pizza Fracnhise Bedeli olarak 10 bin dolar talep ediyor. Yatırım geri dönüş süresi ise 24 ay civarında sürüyor.

Coi Pizza, 2015 Yılında Bursa’nın en keyifli semti olan Kükürtlü’de faaliyetine başlamıştır. Kısa sürede Bursa halkının yoğun ilgisini ve beğenisini kazanarak pizza sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Açılışını takip eden 3. ayında ilk Franchise talebini alarak Bursa Görükle Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi’nde 2. şubesini açmıştır. İnce hamurlu, orijinal İtalyan Pizzaları ve birbirinden enfes İtalyan Yemekleri o kadar çok beğenilmiştir ki 8 ayda yoluna 9 şube ile devam etmiştir.

Bu süreçte müşterilerinin önerisi ve ısrarı nedeniyle “Şehrin en iyi pizzası“ sloganını tabelasına eklemiştir. Coi üretim gücünü İtalyan Mutfağındaki üstün deneyimine ve dünya trendlerini takip ederek devamlı ar-ge ve inovasyon yapmasına borçludur. İlerleyen yıllardaki misyonumuz COİ lezzetini ve konseptini Türkiye’nin tüm illerine yaymak ve lezzetli dünya kapısından herkesin geçmesini sağlamak.

Coi Pizza Bayilik İletişim

Alaaddinbey Mh. 635 Sk. Ayaz Plaza No: 2/B Nilüfer/BURSA
TEL: 0 850 885 23 83

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.