Coffee News

Coffee News

Coffee News, okurken en çok eğlediren gazete ve etkili bir reklam aracıdır. 1988 yılında Kanada’da küçük bir kasaba da başlayarak üstün başarısı sayesinde şu an dünyanın 48 ülkesinde 20 milyon yerel müşteriye ulaşan ve okuyucusuna keyif veren bir yayındır. “Pozitif herşey, negatif hiçbirşey” ilkesiyle; eğlenceli haberler, ilginç hikayeler, fıkralar, haftalık fal, bulmaca gibi içeriği ile tüm yaş guruplarına hitap etmektedir.

   Her hafta ücretsiz olarak yeni bir sayı Taksim-Beyoğlu-Galatasaray ve Kadıköy’ün (Moda, Bahariye, Caferağa dahil) en gözde mekanlarına dağıtılmaktadır. Bölge sakinlerinin yemek yemek – keyifli vakit geçirmek için uğradığı restoran, lokanta, kafe ve daha birçok yerde okunmaktadır.

   Coffee News iş yerleri için en ekonomik, en etkili ve en keyifli reklam aracıdır. Çünkü, okuyucularımız, sizin tam olarak hedeflediğiniz bölgelerde vakit geçiren, yemeklerini dışarıda yemeği seven ve harcama yapan A-Sınıfı müşteri kitlesidir.

   30 bin’in üzerindeki okurumuz reklamlarımızı her hafta, tekrar tekrar dünyanın en meşhur yerel yayınında görmekte ve reklamlarınız akıllarında yer etmektedir.

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2005
Çalışan Sayısı 100
Mağaza Sayısı 60
Franchise İsim Hakkı Bedeli 5.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 15.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.