Cleanpak Kuru Temizleme Bayilik Veriyor

Cleanpak Kuru Temizleme

Cleanpak Kuru Temizleme Perlavista AVM, Atirus AVM ve Metroport AVM’de yer alan şubeleri ile özellikle avm’lerde bayilik veren bir firma. Firmanın kuruluşu 48 yıl öncesine dayanıyor. Firma girişimciye anahtar teslim kuru temizleme konseptini veriyor. Pazarlama ve personel eğitimi desteği konusunda da yardımcı olan firmanın bayilik şartları ve yatırım tutarları hakkında ki bilgileri ise başvuru sonrasında öğrenebiliyorsunuz.

Cleanpak Kuru Temizleme Hakkında

Firmamız 1970’li yıllarda yeşilköyde kurulmuş olup, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti benimsemiştir. Kullandığımız ürünler; tüm dünyada tercih edilen Alman malı BÖWE marka kuru temizleme makinaları – BÜFA marka leke çıkartma kimyasalları ve ISO belgeli MALKAN yüksek buharlı ütüleme ekipmanlarıdır.

Firmamız kurulduğu günden bu yana sektöründeki yenilikleri takip edip hizmet kalitesini sürekli yükseltmeyi prensip olarak kabul etmektedir.

Cleanpak Kuru Temizleme Bayilik Başvurusu

Cleanpark bayilik başvurusunu mail adresi info@cleanpak.com.tr ile yapmanız gerekiyor.Kendi web sitesinden başvuru yapmak isteyenler ise hakkımızda bölümünden franchise başvurusu yapabilirler.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.