Çiğköftemiss 1

Çiğköftemiss

cigkoftemiss-detay

 

İnsanımızın hasret kaldığı kendi lezzetlerimizi, kaliteli hizmet ve servis ile sunuyoruz şubelerimizde. Sektördeki kazandığımız tecrübe ve deneyimimizin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemekteyiz. Öncelikli amacımız başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en lezzetli tatları sunmak. Çiğköftemiss markamız ile, unutulmaya yüz tutmuş, sadece yöresel olarak hafızalarda yer edinmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada. Çiğköftemiss yenilikçi ve kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmekte.

Kalite anlayışımız, tam hijyenik üretim ve satış ortamları, güleryüzlü servis , nezih şubeler ve hepsinin sonucu olarak memnun ayrılan misafirlerimiz… Güneydoğu’nun çiğköftesiyle, içli köftesiyle başladık ev sahipliğine. Maraş’ın dolmalarıyla, Bursa’nın tatlılarıyla devam ediyoruz. Kaliteye özlem duyan herkese ulaşabilmek için günden güne büyüyoruz.

Çiğköftemiss Bayilik Bedeli Almıyor
Tüm Türkiye çiğköftemiss’in tadına baksın, lezzetini görsün diye bayilik ücretsiz! Yapmanız gereken şey sadece bayilik başvuru formunu doldurmak.

Çiğköftemiss, bayilerinden franchise bedeli, isim hakkı, giriş bedeli ve benzeri adlar altında bir ücret almıyor. Çiğköftemiss, bütçenize en uygun koşullarda şube açmanız için size destek sağlıyor, fikir veriyor. İster 1 kilogram ister 100 kilogram, şubelerimiz diledikleri ölçüde ürün alabiliyorlar. Kota uygulamıyoruz. Şubelerimiz için ürün seçimi serbestliği sağlıyor, istemedikleri için zorunluluk getirmiyoruz. Çiğköftemiss markası altında, anlaşma koşullarına bağlı kalmak koşuluyla başka ürünlerin satışına izin veriyoruz.

Yapmanız gereken sadece bayilik başvuru formunu doldurmak. Çiğköftemiss satış ekibi sizinle irtibata geçecek ve şubeyi kurmanızda yardımcı olacaktır Üstelik eğitmenlerimiz çiğ köfte satış ve sunum eğitimi veriyor, şube personelini hazır hale getiriyor.

ÇİĞKÖFTEMİSS BAYİLİK VE FRANCHİSE ŞARTLARI

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2011
Çalışan Sayısı 150
Mağaza Sayısı 20
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 15.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 20.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

2 cevaplar
  • Ersin Özmen
   Ersin Özmen says:

   İnternet sitemizin ön sayfalarında reklamınızın çıkmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.