Çiğköftem 2

Çiğköftem

Çiğköftem , 1993 yılında bir hipermarket zincirine çiğ köfte tedarik etmek için Erdoğan Güner öncülüğünde Güner Kardeşler tarafından kurulmuş ve marka olma yolculuğuna başlamıştır.Kısa sürede dört Hipermarket zinciri ve yaklaşık 200 noktada ürününü tüketicilerin beğenisine sunarak hızlı büyüme sürecine giren İLK kurumsal firma olmuştur.

İlk günden itibaren hijyen, kalite ve güveni şirket prensibi olarak kabul eden Çiğköftem ,2005 yılında Türkiye’nin İLK konsept Çiğköfte satış dükkanını Beşiktaş’ta açmıştır. Sonrasında tüketicilerden gelen büyük takdir ve beğeni neticesinde Şişli/Harbiye şubesini açarak çiğköfte sektörünün dükkân konseptini iş dünyamıza ve ekonomiye kazandırmıştır. Bugün Ülkemizde 6.000 civarında dükkânın bulunduğu ve hızla büyüyen

sektörünün önünü açan ilk konsept şubeyi açmaktan onur duymaktayız

2006 yılında İstanbul’un farklı noktalarından ve Anadolu’dan gelen yoğun bayilik talepleri neticesinde ürün kalitesini bozmadan, günlük taze ürün sunumunu gerçekleştirmek için sektörde İLK olarak “Üretici Bayilik” modelini geliştirmiştir. Bu model ile bayilerimize gönderdiğimiz özel formüllü çeşni hammaddesi, bayii de aynı gün içinde üretilerek taze ve günlük olarak müşteri beğenisine sunulmaktadır. Ülkemizde halen bu model ile çalışan İLK VE TEK FİRMA olarak yoluna devam etmektedir.

2009 yılında Avrupa’dan gelen bayilik taleplerini değerlendirerek Çiğköfte sektöründe yurtdışında ki İLK şubesini açmıştır. Bugün Çiğköfte ve gıda sektöründe Türkiye’nin yurtdışında en fazla şubesi olan ÇİĞKÖFTEM markası ilk ve öncü olmanın yanında ülkemize ve ekonomimize ihracat yaparak katkı sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

İşimize duyduğumuz bağlılık, tutku ve emeğimize güven sayesinde cesaretimizi ortaya koyarak, sürdürülebilir hedeflerimizi gerçekleştirerek ve arttırarak sizlerin takdiri ile gıda sektöründe güçlü bir marka olarak ilerlemeye devam ediyoruz.

ÇİĞKÖFTEM, “Hijyen, Kalite, Güven” diyerek başladığı yolculuğa “Dünyanın Her Yerinde Günlük Taze Çiğköfte Sadece ÇİĞKÖFTEM’de” diyerek, 10 ülkede 300’e yakın şubesiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

ÇİĞKÖFTEM ürün lezzetini ve kalitesini Avrupa üstün lezzet ödülü belgesini alarak kanıtlamıştır. ÇİĞKÖFTEM, “En Tatlı Acı” sloganıyla her anınızda, yanınız da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir marka olmaktan mutluluk duymaktadır.

VİZYONUMUZ

Mutlu tüketici ve mutlu yatırımcı ilkesiyle, dünya genelinde tüketicilerimize aynı standart ve kalite de hizmet veren uluslararası bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Tüketicilerimize kendilerini değerli hissettirmek ve mutlu etmek için işimizde “Müşteri Memnuniyeti” esastır.

Ürünleri kendi tüketeceğimiz kalite, hijyen ve lezzette hazırlamak ve tüketiciye sunmak temel prensibimizdir.

Hassasiyetlerimizi dünya genelinde tüketicilerimize aynı standartlarda ulaştırıp mutlu hissettirebilmek ve şirket kimliğini oluşturan markamızı dünya pazarında bilinir kılmak önceliğimizdir.

Doğru lokasyonda ortak paydada buluşacağımız işortaklarımızla çalışarak başarıyı yakalamak devamlılığımızdır.

Sektörde hizmet veren rakiplerimizden ayrışarak daha iyisini yapmayı felsefe edinmiş, uygulamaya almış elit ve tercih edilen bir marka olmak farklılığımızdır.

Çiğ Köfte Franchise

Türkiye’nin franchise devi olan markaların başında gelen Çiğköftem, 10 ülkede faaliyet göstermekte ve her geçen gün global ölçekte büyümeye devam etmektedir.
Üretici bayilik sistemi ve günlük taze çiğ köfte üretimini yapan ilk ve tek marka oluşu markayı diğerlerinden ayıran en önemli noktasıdır. Dünya geneli 300’e yakın
şubesinde ödüllü lezzetini misafirleriyle paylaşan Çiğköftem, yüksek kar marjı ve benzersiz bayilik şartları ve çiğköfte franchise sistemi ile yatırımcısının yüzünü güldürmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.