ÇİĞKÖFTE EVİ

ÇİĞKÖFTE EVİ

Çiğköfte Evi olarak, en değerli varlık bildiğimiz ve her şeyin en iyisine layık olan insana hizmet etmek amacıyla, bu sektörde var olmaya karar verdik. Bu yolculukta çiğ köftenin en doğal, en sağlıklı ve en lezzetli halini tüketicilerimizle buluşturabilmek için uzun ve keyifli bir ar-ge çalışması gerçekleştirdik. Çiğ köftenin ilk hikayesinden bugüne kadar izlediği yolu, geleneksel lezzetlerimiz içerisindeki önemini, çiğ köfte sektöründeki çalışmaları ve ortaya konan ürün ve hizmetleri tek tek analiz ettik. Bütün çalışmalarımız bize bu alanda yapılacak çok daha fazla şeyin olduğunu gösterdi. Hiç bir katkı maddesi kullanmadan, en kaliteli malzemeleri özenle seçerek oluşturduğumuz muhteşem lezzetle, keyif alarak tüketebileceğiniz ürünlerimizi, eşsiz mağaza konseptlerimizle beğeninize sunuyoruz. Etsiz çiğ köftenin tanımının yeniden yapıldığı bu lezzeti kaçırmayın.

VİZYONUMUZ
Çiğ köfte sektöründe lider marka olmak.

MİSYONUMUZ
Herşeyin en iyisine layık olan insana hizmet etmenin bilinciyle en doğal, en kaliteli ve en lezzetli ürünleri müşterilerimize sunmak için tüm gücümüzle çalışmak.

DEĞERLERİMİZ
İnsana saygı: Gıda sektöründe olmanın hassasiyeti ile işimizin her aşamasında insan odaklı bir anlayışla, en iyiyi yapmak için gayret göstereceğiz.
Kalite odaklılık: Tedarik, üretim, lojistik ve ürün/hizmet sunum aşamalarında üst düzey kalite standartlarımızdan asla taviz vermeyeceğiz.
Dürüstlük ve samimiyet: Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve bayilerimizle kuracağımız tüm iletişim ve ilişkilerimizde içten, doğru ve hakkaniyetli bir tutum ve davranış içerisinde olacağız.
Sürekli gelişim: Yenilik ve gelişim odaklı bir anlayışla ürün ve hizmetlerimizi hep daha iyiye taşımak için mücadele edeceğiz.
Güvenilirlik: Sektörümüzde ürün ve hizmetlerimizle en güvenilir marka olacağız ve bu güvenin sorumluluğunu taşıyarak ilerleyeceğiz.

Çiğköfte Evi Sizlere Karlı Bir İş Fırsatı Teklif Ediyor
Bayileri ile birlikte büyümeyi hedefleyerek, sürdürülebilir ve karlı bir iş modelini hayata geçiren Çiğköfte Evi, bayilerinin karlılığı için yatırım aşamasından itibaren her türlü konuda destek olmaktadır. Doğru yer seçiminden, konsept uygulamalarına, eğitimden satış geliştirme danışmanlığına kadar her aşamada bayilerinin yanında yer alarak en doğru ve karlı yatırımı yapmalarını sağlamaktadır.

Çiğ Köfte Evi’nin kurumsal markasıyla başarı şansınızı daha da artıracaksınız. Üstelik Çiğköfte Evi sizden bayilik bedeli almayarak sizleri ek bir masraftan da kurtarmış oluyor.

Bayilik ve Franchise arasındaki fark nedir?
Franchise almak Çiğköfte Evi’nin kurumsal tabelasını asarak satış yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede bilinir bir markanın hazır müşteri potansiyeline ulaşabilir ve daha karlı bir iş yapabilirsiniz. Bayilikte ise eğer bir lokantanız ya da gıda üzerine bir dükkanınız varsa tabelamızı asmadan çiğ köftemizin satışını yapabilirsiniz. Bayi toptancıdan aldığı malı kendi adına satmaktadır. Franchise de ise isim hakkı alınan markanın çatısı altında bulunan ürünler satılmaktadır. ÇİĞKÖFTE EVİ

Bayilik Şartlarımız
Çiğköfte Evi’nin yatırım bütçenize göre sunmuş olduğu ekonomik alternatifler sizlere karlı ve sürdürebilir iş modeli olarak geri dönmektedir. Çiğköfte Evi sektöre yeni girecek olan düşük ve orta bütçeli yatırımcılara da esnek şartlarda iş yapabilme fırsatı sunmaktadır. ÇİĞKÖFTE EVİ

Neden Çiğköfte Evi?
Çiğköfte Evi’nin Türkiye’de bilinirliliğinin hızla artması
Yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı
Yatırımlarınızı karlı bir işe dönüştürmesi
Lezzetli, kaliteli ve sağlıklı ürünler
Temizliği ve hijyeni birinci sıraya koyan anlayışı
Aydınlık ve ferah mağaza konsepti
Sürekli eğitim ve bilgi desteği
Güçlü dağıtım ağı ve tanıtım gücü
Kurumsal altyapı ve uzman ekip
Çiğköfte Evi Bayisi Olmak İçin Aranan Özellikler
Her şeyden önce başarılı bir yatırımcıda girişimci ruhu ve azminin bulunması gerekmektedir. İnsan yönetimi ve finansal yönetim gibi konularda bilgi birikiminize güvenmelisiniz. Tercihen başarılı bir iş geçmişine sahip olmanız aranmaktadır. Tüm iş zamanınızı Çiğköfte Evi yönetimi için harcama isteğinizin ve imkanınızın bulunması gerekmektedir. Çiğköfte Evi’nin tavizsiz kalite anlayışının, aynı sorumluluk bilinciyle işinize ve müşterilerimize yansıtılması en teme beklentilerimizdendir. ÇİĞKÖFTE EVİ

Çiğköfte Evi Mağazalarının Genel Konsepti
Çiğköfte Evi mağazaları genel tasarımlarıyla girişten itibaren insanları ferahlatan aydınlık ve şık yerlerdir. Tercihen cadde üzerinde bulunması gereken mağazaların en az 10 m2 ve üzeri olması gerekmektedir. AVM içi Çiğköfte Evi ürünleri satışında standa göre özel tasarımlar yapılmaktadır. AVM ile stant kiralama görüşmelerinizde de yardımcı olmaktayız. Aynı şekilde AVM içerisinde mini stantlarda kurabilirsiniz. Bu mini stantlar da 1 m2 civarında olmaktadır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.