Cİ GUSTA 1

Cİ GUSTA

 

ci gusta!, dünyanin en buyuk dondurma hammadeleri ureticisi İtalyan PreGel firmasının aile bireyleri tarafından kurulmuş olan Hapy Times Solutions firmasının yarattığı bir markadır. Tüm dünyada; franchising sistemi ile iki yıl gibi kısa bir sürede, 16 ülkede 35 mağaza/kiosk açıldı.

Dünya devi PreGel firmasının da desteğini alarak tamamen katkısız, doğal ve taze ürünleri bayilerine ulaştıran İtalyan Happy Times Solutions firması, Türkiye pazarı için TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ile master franchising anlaşması imzaladı.

TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., farklı sektörlerde 50 yılı aşkın bir süredir ticaret yapan üç ailenin ikinci kuşak temsilcilerinin bir araya gelerek kurmuş olduğu bir şirkettir.

Biz konularımızda deneyimli, eğitimli, yurtiçi ve yurtdışı iş tecrübesi olan, etik çalışma prensiplerini kendine ilke edinmiş kişiler olarak ci gusta! konseptini Türkiye’de tanıtmak, sevdirmek ve büyütmek için kollarımızı sıvadık.

Vizyonumuz: gıda sektöründe her zaman yenilikçi projeler yapmak, sağlıklı ürünler sunmak ve etik çalışma prensiplerinden ödün vermemektir.

Misyonumuz; ci gusta! konseptini franchising sistemi ile Türkiye geneline yaymak ve geliştirmektir.

Yatırım geri dönüşü hızlı, tatlı ve kazançlı bir yatırım yapmak isteyen, yeniliğe açık tüm girişimcilerle tanışmak ve görüşmek istiyoruz.

ci gusta! Kimdir?

İtalyan “Hapy Time Solution firması, sektördeki en büyük ve en deneyimli kendi aile grup firmalarının da desteğini alarak dondurma-kafe konsepti ci gusta’yı oluşturdu. Kısa sürede 16 ülkede 35 ci gusta! dondurma-kafe mağazaları ve kiosklar açılmış ve açılmaya devam etmektedir.

Neden “ci gusta!” Franchisee olmalıyım?
Tüm yıl boyunca tüketilebilecek, kaliteli ve yenilikçi menüsüyle gerçek İtalyan lezzetlerini bir arada sunan samimi bir konsept.

Gerçek İtalyan Soft Gelato, Artisinal Gelato, Frozen Yoğurt ve klasik İtalyan tatlıları “ci gusta!” yıl boyunca tüketiciler için referans bir kilit noktası olmayı hedeflemektedir.
“ci gusta!” mağazasında satılan ürünler tamamen doğal, katkısız ve en üst kalitededir. Uluslararası bir markanın avantajlarıyla kaliteye inanan girişimciler için ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

ci gusta! mağazası açmak için özel bir beceriye gerek var mıdır?

Hayır, hiçbir özel beceri ve altyapı gerektirmez, sadece girişimcilik ruhu, heyecanı ve öğrenme isteği gibi bir girişimci için olmazsa olmaz özellikler gereklidir. Ayrıca makineleri kullanacak olanların iyi bir el becerileri olması iyi olur.

Bir franchise olmak için en iyi yaş nedir?
Genç ve modern bir konsept olarak bir “ci gusta” mağazası açmak için 18 ve 70 yaşları arasında olmak yeterli. Gerçeği söylemek gerekirse bizde limit yoktur. Kendini genç ve dinamik hisseden herkes bir “ci gusta!” mağazası açabilir.

Kaç metrekare gerekiyor?
Bir “ci gusta!” mağazası açmaya istekli olan franchise kendine ve açmayı düşündüğü lokasyona uygun farklı iş modellerimizden birini seçebilir. Stand (6m2 – sadece frozen yogurt/soft gelato), Kiosk/Küçük Mağaza (6-25m2), Orta Mağaza (26-100m2) ve Büyük Mağaza (100+ m2) olarak dört tip iş modelimiz mevcuttur. Yatırımcılar bunlardan herhangi birine veya farklı birkaç tanesi için başvuruda bulunabilir.

Her şey “ci gusta!” tarafından mı tedarik edilecek?
ci gusta! konsepti anahtar teslim bir konsepttir. Ekibimiz, sizin bize göstereceğiniz veya birlikte tespit edeceğimiz lokasyonda en uygun iş modelinden, en uygun mimari tarz, mobilya, makine, vs. gibi tüm birimlerin tespitini, kurulumunu ve çalıştırılmasını sağlayarak yatırımcıya iş yapmaya hazır, anahtar teslim mağaza verir. Fakat farklı önerilere de açığız. Ürün üretimi ile ilgili temel ham maddelerin tedariğini ci gusta! yapacak olup yan ürünlerin tedariği için yerel pazarlar kullanılacaktır.

Ayrıca eğitim veriyor musunuz?
Kesinlikle evet. Eğer “ci gusta!” Yatırımı yapmaya karar verdiğinizde ci gusta! konsepti ile ilgili üretim, ekipman, satış, pazarlama ve yönetim konularında eğitimler alıyor olacaksınız. Ayrıca zaman içinde eğitime ihtiyaç duyduğunuzda gerek İstanbul’daki kendi tesislerimizde gerekse de kendi yerinizde eğitim alabileceksiniz. Gerek duyulduğunda İtalya’daki tesislerimizde de eğitim görme fırsatınız olacaktır. Sürekli bizi ve desteklerimizi yanınızda hissedeceksiniz.

Konsept için herhangi bir kredi planı var mı?
Kredi ile bir ci gusta! mağazası açmak isteyen yatırımcılar için şimdilik kendi imkanları ile bu konuda ilerlemek durumundadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.