chocoELİT

chocoELİT

chocoelit Gerçek ve saf çikolata ile meyveleri (çilek, muz, kivi, ananas vs) bir bardakta bütünleştirerek hijyen ve kalitemizle taçlandırıp eşsiz bir lezzeti sizlerin damak tadına sunduk. Firmamız 2011 yılında girdiği bu yolculukta yeniliğin verdiği heyecanla her zaman daha iyiye ve kaliteye ulaşma çabası vererek ve her geçen gün tecrübe kazanarak halkımıza en iyi hizmeti ve ürünü sunma mücadelesi içinde olup bayilerinin mutlu ve huzurlu bir şekilde iş sahibi olarak en yüksek kazançlara ulaşmasını sağlamakta. Firmamız kaliteli gerçek çikolatası ve hijyen hassasiyetiyle birçok yönden müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Firmamız Birçok A.V.M ve caddelerde kiosk kurarak müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız kiokslarında kırılmaz cam ve tasarruflu aydınlatmalar kullanarak hem bayilerimizin bütçesini düşünürken hemde oluşabilecek kazaları minimumize etmeyi başarmıştır.

Chocoelit ‘in vizyonu; düşük sermaye ile isim hakkı ödemeden, piyasadaki en düşük fiyat garantisini vererek herkesi bir işletme sahibi yapıp gelir kazanmasını sağlamaktır.

Çikolata Şelalesi İşi Açmak

Firmaların çoğu çikolata şelalesi makinesini size uygun şekilde imal edip kiralar ya da satar. Satan firmalar kar payı almaz iken kiralayan firmalar kira kapsamında kar payı alırlar. Çikolata şelalesi firması makine ile birlikte isim hakkını da size satar ya da kiralar.

Çalıştıracağınız elemanların eğitimini de üstlenen firmalar vardır. Çalışan elemanların eğitimi 3 ile 5 gün arasında sürmektedir. Çikolata şelalesi bayilikleri veren firma ham madde ihtiyacınızı da karşılar. Özellikle çikolata ihtiyacını karşılayan firma elbette ki bu çikolatayı size satmaktadır. Bazı çikolata şelalesi firmaları özellikle Anadolu şehirlerine önceden belirlenmiş günlerde çikolatayı gönderir.

ÇİKOLATA ŞELALESİ, FRANCHİSE

Çikolata şelalesi fikri iki genç insandan çıkmıştır. Türkiye’de önemli bir olaya imza atan bu iki genç üniversite öğrencisi dünyada ilk olarak çikolata şelalesinden çikolata satma fikrini geliştirmiştir. Çok geçmeden çikolata şelalesi şirketleri kurulmuş ve sayıları da hızla artmıştır. Çikolata şelalesi bayilik firmalarının sayısı da artmıştır.

Çikolata şelalesi son derece iştah kabartıcı bir görüntüdür. Özellikle alış veriş merkezlerinde çikolata şelalesi görüp de almayan çocuk sayısı çok azdır. Çikolata şelalesi işi de oldukça kazançlı bir iştir. Çikolata şelalesi firmaları genellikle bayilik vererek çalışırlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.