Chicken Rush 1

Chicken Rush

chicken-rush-detay

 

Vizyonumuz; yenilikçi ve lezzetli ürünler ile tavuktan daha fazlasını bekleyenlerin aklına gelen ilk marka olmak.

Misyonumuz; yenilikçi ve lezzetli ürünler sunan, kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile müşterilerini düşünen bir marka olmak.

Chicken Rush’ın hedefleri:

Chicken Rush olarak 2011 yılında 3 mağaza ile sektördeki yerimizi almak istiyoruz. Sonrasında özellikle Anadolu’da büyümeyi hedefliyoruz. Bununla beraber, özellikle Türkiye haricinde komşularımızda da şubeleşmeyi planlamaktayız.

Chicken Rush’ı diğer kızarmış tavuk konseptlerinden ayıran özellikler:

Türkiye de çok önemli kızarmış tavuk konseptleri bulunmakta. Bununla beraber biz lezzette kendimizi çok iddialı görüyoruz. Aynı zamanda daha uygun menü fiyatları ile her kesime hitap etmeyi planlamaktayız. Menümüzde sadece tavuk bulunmuyor, değişik soslarla çeşitlenmiş makarna ve salata seçeneklerimizle de kendimizden söz ettirmeyi planlamaktayız.

Büyüme planlarımız:

2011 içerisinde üç şube açmak istiyoruz. 2012 ve sonrasında bayilik yolu ile Anadolu’da büyümek istiyoruz. Tabii bunu yaparken amacımız hızlı büyümek değil, bizim yapımıza uygun, işi sahiplenebilecek insanlarla sağlam büyümek ve ilk yapımızı kurduktan sonra bu yapı içerisinde franchisee’lerimizin açacağı başka dükkanlarla büyümek isteriz. O yüzden ilk seçeceğimiz franchisee’lerimizin doğru kişiler olması çok önemli. Franchisee’lerimizin para kazanmasını ve uzun yıllar bizimle çalışıp büyümelerini hedefliyoruz. Dükkanlarımızın kısa süreler ile el değiştirmesini istemiyoruz. Bu bizim ürün ve hizmet konusundaki istikrarımızdan taviz vermek anlamına gelir.

Chicken Rush neden özel?

Çünkü biz; Teksas usulü, özel çeşnilerle lezzetlendirilmiş kızartma ve çevirme tavuklarımızı Amerika’nın en iyi firmalarının ekipmanları ile pişiriyoruz.
Gıda sektöründeki son teknoloji ürünü olan basınçlı fritözlerimizde kızartılan özel kaplamalı tavuk parçaları bu sayede özsuyunu muhafaza edebilmekte, daha sağlıklı ve lezzetli olarak size sunulmaktadır.
Sizin için hazırlanan özel lezzetlerimiz, mısır ekmeğimiz, özel çeşnili patatesimiz, nefis salatalarımız ve soslarımız ile sizleri CHICKEN RUSH ŞÖLENİ’ne davet ediyoruz.

FRANCHISE DANIŞMANI FRANCHISE BORSASI

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2010
Çalışan Sayısı 30
Mağaza Sayısı 02
Franchise İsim Hakkı Bedeli 30.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 150.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 200.000,00

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.