Chem-Dry Halı Yıkama

Chem-Dry Halı Yıkama

Chem-Dry Halı Yıkama 1977 yılında halı yıkama hizmetinde çevre dostu bir alternatif olma hedefi ile başladık. Şirketimizin patentli ürünleri ile sektördeki derin tecrübemizden faydalanarak tüm diğer şirketlere oranla daha fazla temizlik sağlayarak müşterilerimizin evlerini ve işyerlerini daha sağlıklı alanlar haline getiriyoruz.

Markamız, ev halısı temizliğinde 3.9 milyar dolar değerinde pazar payına sahip olup, franchise sahiplerimiz en üstün kalite ve hizmeti sunmak için kendilerini bu işe adamışlardır. Halı yıkama sektörü önemli bir yere sahip olup, nüfus ile birlikte doğru oranda bir büyüme kaydetmektedir:

 

Bu oran yıllık olarak yaklaşık yüzde beş büyüme gösteriyor olup 2017 yılında toplam 4.4 milyar dolara ulaşması beklenmektedir.
Chem-Dry dünyanın en büyük halı yıkama franchise’ı olup, merkez ofislerimiz Amerika’da Logan, Utah ile Nashville, Tennessee’de yer almaktadır.
Dünya çapında, şirketimizin patentli ürünlerini kullanan 4,500’den fazla franchise sahibimiz bulunmaktadır ve buna ilaveten 40 yıla yakın bir sektörel deneyime sahibiz.
Bu sektörde daha henüz yararlanılmayan potansiyel pazarlar bulunmaktadır. Bu halıların hepsi düzenli temizlik gerektirmektedir.
Bu rakamlar sadece Amerika Birleşik Devletleri için ve sadece konutlar içindir, Franchise’larımızın işlerinin büyük kısmını oluşturan iş yerleri dahil değildir. Türkiye’de 22 milyon konutu ile büyük bir pazar oluşturmaktadır. Bu ise neredeyse her yıl 100 milyon metre kareden fazla halı döşendiği anlamına gelir. Bir benzeri olmayan halı yıkama yöntemimiz halı ve diğer yüzeylerde bulunan kir, toz, yağ ve alerjenleri çıkaran sıcak karbonatlı ekstraksiyonu içermektedir. Bu yöntem sayesinde halılar diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında çok daha çabuk kurur ve daha uzun süre temiz kalırlar. Bu yöntem sayesinde sektörde bir adım öne geçerek sunduğumuz hizmetlerin karşılığında Halı ve Kilim Enstitüsünün vermiş olduğu tasdik mührünü gururla taşırız.

halı yıkama
Düşük bir yatırımla halı yıkama franchise’ı kurun

Tutkulu, kararlı ve işletmeye doğuştan yetenekli girişimci ruha sahip şahıslar için bu franchise idealdir. Bununla birlikte, başlangıç için büyük meblağlar ve deneyime gerek yoktur. İzmir merkez ofisimizde üç günlük eğitim kursunun ardından işletmenizi az bir nakit meblağ ile kurarak ve toplam başlangıç masrafları olarak –TL(detaylı bilgi isteyiniz) ile Chem-Dry işletmenizi finanse edebilirsiniz.
Biz kendimizi ülkedeki en büyük ve en güvenilir halı temizleme markası olmaya adamış bulunuyoruz. Bununla birlikte işimizi büyüterek piyasadaki yüzdemizi artırmak için çabalıyoruz. Tüm bunların hepsi franchise sahiplerimiz için önemli bir iş fırsatı teşkil etmektedir.

Franchise sahiplerimizin yatırımlarını güvence altına almak için rekabetçi avantajımızı ve fikri mülkiyetimizi koruyoruz. Chem-Dry halı yıkamanın temel amacı franchise sahiplerimizin büyümelerini sağlayarak karlılıklarını artırmak olup, tüm ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve profesyonelliğimiz bunu sağlamak için tasarlanmıştır.

Eğitim, araştırma ve franchise destek tesisimiz

Bunların hepsi franchise sahiplerimiz için sağlam bir iş fırsatı oluşturmaktadır. Bizi ilgilendiren en önemli konu, franchise sahiplerimizin karlılığıdır. Tüm ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve profesyonel anlayışımız bu hedefi garanti almak için tasarlanmıştır.
chemdry halı yıkama merkez
Ülkenin en büyük ve en saygın halı temizleme markasını kurmak için çok çalıştık ve şimdi piyasadaki payımızı ve hizmet ağımızı genişletiyoruz.

Chem-Dry Halı Yıkama

Chem-Dry herkese franchising vermez. Franchise adaylarını dikkatli bir şekilde değerlendirip gözlemleyerek sistemimizin uygun bir parçası olacağından emin oluyoruz. Ancak bir franchise sahibi için mevcut geniş kapsamlı yatırım miktarları ile franchise masrafı ve ekipman harcamalarının finanse edilmesi dahil olmak üzere Chem-Dry’ın franchise sahiplerine sunduğu araçları bir araya getirirsek, oldukça makul bir fiyata mükemmel bir iş fırsatı yaratmış oluyoruz.

Chem-Dry Halı Yıkama

Başlangıç Masraflarım Nedir ?

chemdry-franchise-team
Düşük riskli ve yüksek getirili hizmete dayalı franchise fırsatları oldukça rağbet görmektedir. Chem-Dry düşük riskli ve yüksek getirisi olan en iyi seçeneklerden birisidir. Akıllı girişimciler kariyerlerini ve finansal geleceklerini garanti altına almak için mevcut Chem-Dry bölgelerini ele geçirmektedirler.

Bir Chem-Dry franchise sahibinin başlangıç masrafı seçmiş olduğu ekipman ve kapalı panelvana göre –TL ile –TL arasında değişir. Franchise sahibi aynı zamanda, işe başladıkları gibi yukarıdaki rakamlara dahil olmayan geçim masraflarını da göz önünde bulundurmalıdırlar. Yapmış olduğunuz yatırım, seçmiş olduğunuz ekipman paketi her ne olursa olsun, aylık Franchise Fee sabit ve makul bir tutardır.

Chem-Dry Halı Yıkama

Chem-Dry yatırım modeli inanılmaz bir ölçeklenebilirliğe ve kazanç potansiyeline sahip sonuçlar doğurur. Daha büyük sermayelere sahip girişimciler birden fazla ruhsat alarak daha fazla bölgeye hakim olabilirler. Tüm bunların hepsi kişinin finansal durumuna ve girişkenliğine bağlıdır.

Chem-Dry, Franchise Ücretine düşük maliyetli, kurum içi finansman sağlar ve bu kredi, faaliyet göstermeye başladıktan itibaren dördüncü aya kadar ödemeden muaftır. İşin ilk birkaç ayında nakit para oldukça önemlidir. Bu yüzden franchise sahiplerinin ilk birkaç ayında kazançlarını işletmelerine yatırmalarını istiyoruz. Franchise sektöründe bu tür bir finansman yönteminin eşi benzeri yoktur. Bir başka deyişle, franchise sahiplerimizin başarılarına yaptığımız yatırımdır.

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.