CENTURY 21

CENTURY 21

 

 

mast

BİZ KİMİZ

Amerika’da 1971 yılında kurulmuş olan Century 21 Emlak Bayilik Sistemi, Dünya’da kurumsal satışında lider ve aynı zamanda alanında dünyanın en yaygın ve tanınmış franchising markasıdır.

Kapsamlı eğitim, yönetim, iş idaresi ve pazarlama gibi konulardaki destekleriyle dünyada 78 ülkede, 6.900’ü aşkın bağımsız ofis ve 101.000 den fazla danışman kapasitesine sahiptir.E-pazarlama alanında lider olarak bilinmekte olup pek çok ödüle layık görülmüştür.

Century 21, 2014 yılında bağımsız araştırma şirketi tarafından yapılan çalışmaya göre yeniden Dünya da en çok bilinen Emlak Bayilik Sistemi Markası seçilmiştir. Bu pozisyonunu 1999 yılından beri korumaktadır.

Century 21 Türkiye 2001 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekte olup 20 Milyon TL lik sermayesi ile sektörün finansal açıdan en güçlü firmasıdır.
Corvus Perpetual Fund’a bağlı olarak faaliyet gösteren Century 21 Türkiye, ülkemizde Corvus Fire Yönetim A.Ş. tarafından temsil edilmektedir.

Türkiye’de Century 21 markası gayrimenkul alım, satım, kiralama ile birlikte sektöre getirdiği hizmetlerle çok farklı bir konum elde etmenin yanında sektörün gelişmesininde öncüsü olmuştur. Century 21 Türkiye, Kavrakoğlu Institute işbirliği ile Türkiye’de ilk defa Executive MBA Real Estate programını hayata geçirerek ulusal pazarda bir ilke daha adını yazdırmıştır.

Bu büyüklükten güç alarak kurumsal ciddiyetine yakışır bir yapılanma ile her geçen gün sektöründe daha da ileri giden Century 21’in Türkiye’deki hedefi, bölgelerdeki ofis sayısını arttırmak ve gayrimenkul sektörünü uluslararası standartlara ulaştırarak sektörün lider oyuncusu olmaktır.

MİSYONUMUZ

CENTURY 21 Türkiye’nin hedefi, sektörü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirmek, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet vermek, kurumsal gayrimenkul danışmanlığını dünya lideri Century 21 markası ile Türkiye’de yaygınlaştırmaktadır.
ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Önce İnsan
Koşulsuz müşteri memnuniyeti
Profesyonel hizmet
Güven ve Saygı
Dürüstlük
Gelişimcilik
Paylaşım

FRANCHİSE SİSTEMİ

FRANCHİSİNG NEDİR?

Franchising, bir ürün veya hizmetin üzerinde imtiyaz hakkına sahip tarafın belirli bir süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşma ile işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli bilgi ve destek sağlayarak, bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.
Franchise, Franchisor’a beş yıllık marka kullanım hakkı olarak bir giriş bedeli ve hasılata göre belirlenen belirli bir aylık ücret öder.

CENTURY 21 EMLAK FRANCHİSE SİSTEMİ

Franchise Sistemi, Century 21 Markası, web sitesi ve her türlü imkanının 5 yıl boyunca ve belirlenen bir bölgede kullanım haklarının kiralanmasıdır.
Marka değişikliğine giden gayrimenkul pazarlama ofislerinin en çok tercih ettikleri Gayrimenkul Franchise markası Century 21 Türkiye’dir.
Century 21 Türkiye zincirinde yer almanın maliyetleri, getirisi ile kıyaslandığında uygundur.

NEDEN MARKALI EMLAKÇILIK

Emlak sektöründe başarılı olmak isteyen kişiler için uluslararası bir marka zincirinde yer almak olmazsa olmaz koşuldur.
Ülkemizde emlak danışmanları aracılığı ile satılan gayrimenkul sayısı her geçen gün artmakta, emlak danışmanları arasında rekabet arttıkça da markalı emlak danışmanlarının önemi de artmaktadır.
Marka dendiğinde ilk akla gelen şey kurumsal standartlardır. Yani aynı hizmeti her yerde aynı fiyata, aynı kalitede alabilmektir. Standardını bildiğiniz bir şeye güvenirsiniz, en azından ne kadar güvenebileceğinizi bilirsiniz.
Markanın getirdiği sinerji ile işler kolaylaşır, satış daha kolay hale gelir.

Emlak sahipleri, anlaşma yapmak için markalı ofisleri tercih eder, alıcılar da markalı gayrimenkul satış ofislerine daha çok güven duyarlar. Mesleğe başlamak isteyen danışmanlar da markalı ofisleri tercih ederler.

Markalı ofisler herkes için bir güven unsurudur, özellikle de sektörde pek çok yanıltıcı, kuşkulu bilginin dolaştığını düşünürsek.

Sizi de Dünya’nın lider Gayrimenkul Markasına davet ediyoruz…

Franchise Başvuru Formu
[contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.