CC Meze 1

CC Meze

CC Meze

cc-meze-detay

CC Meze 1997 senesinde kurulan firmamız İzmir Balçova’da faliyet gösteren imalatı ve İzmir Güzelyalı’daki satış noktası ile üretimini yaptığı butik lezzetleri müşterilerine sunuyor. Ürünlerini özel sipariş üzerine günlük üretim mantığı ile herhangi bir koruyucu kimyasal kullanmadan günlük üretim prensibini ile edinerek %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Bayilik Şartları : İlgililere şahsen sunulacaktır.

Bayilik ile ilgili Destekler : Yerinde eğitim, tadım günleri ve iskontolu satış günleri ile müşterilerinin doğrudan damaktadına hitaben ikram günleri

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım maliyeti şube başına 20-30 bin tl olarak hesaplanmış bu tutar söz konusu mekanın büyüklüğüne göre söz konusu fiyat aralığında değişkenlik göstermektedir. Ortalama kar marjı %100-%140 arasında değişkenlik göstermektedir.

C.C. MEZE BAYİLİK ŞARTLARI

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1997
Çalışan Sayısı 40
Mağaza Sayısı 01
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 30.000,00 TL

Bazen bir sofra kurmak için sadece bir kase çorba yeter, bazen istersin ki sofradaki herkesin gözü gönlü açılsın, herkes sevdiği lezzetleri bir arada bulsun… Özenerek enfes bir sofra kurarsın.

O sofradaki sohbetin nasıl da güzel olacağını, saatlerce oturup ne dertlerden ne güzel haberlerden bahsedeceğinizi daha sofrayı kurmadan bilirsin. İşte tam da o sofraları lezzetlendirmek için son bir adım daha kaldı: Soğuk mezeler. Ellerinle hazırladığın gibisini dışarıda bulamazsın çünkü o mezelerin.

 

CC MEZE BOUTIQUE & CATERING ALSANCAK

1389 Sokak No:14/B Alsancak / İZMİR
0232 421 14 25
info@ccmeze.com

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.