CAYGARA CAYEVİ FRANCHİSE ŞARTLARI 2

CAYGARA CAYEVİ FRANCHİSE ŞARTLARI

CAYGARA CAYEVİ FRANCHİSE ŞARTLARI

Çaygara Olarak; Değişmeyen kalitesi,yükselen hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün öncülerinden olmaya en büyük adayız. Kaliteli ve iyi bir hizmet için ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemelerin günlük olmasına özen göstererek, ürünlerimizi hijyenik koşullarda üretmekteyiz. Böylece müşterilerimize Taze, Kaliteli, Sağlıklı ve Lezzetli ürünler sunmaktayız.

Farklı konsepti ile sektörde henüz 1. yılını doldurmadan yoğun talep doğrultusunda 3. şubeye ulaşıp hizmet veren marka, çok kısa zamanda çayı ve diğer ürünleri ön plana çıkararak, karadeniz türküleri ile de yöresel yapıyı korumuştur. Çaygara markasının öncelikli hedefi Türkiye’de ve sonrasında tüm dünya metropollerinde yer almaktır.

Doğru ve emin adımlarla büyümesi prensibi ve tüm alt yapı çalışmalarını sağlıklı oluşturabilme adına ilk yatırımlarını kendi bünyesinde gerçekleştiren firma 2016’da franchising verme kararı almıştır. Çaygara, sunduğu hizmetin kalitesini uluslararası belgelerle tastik ettirerek sektörde doğru ve emin adımlara ilerlemektedir. Bünyesinde bulundurduğu eğitimli ve uzman kadrosu ile verdiği kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini sürdürecek iş ortakları ile büyümeyi hedeflemektedir.

CAYGARA CAYEVİ FRANCHİSE ŞARTLARI

Çaygara  büyüyecek

Yatırım avantajı, düşük maliyeti ve yüksek kar oranı ile yatırım fırsatını değerlendirerek kendi işinizi kurabilirsiniz.

Anadolu’da doğmuş cafe konseptli çay evi ile sektörde bir ilke imza atmış geleneksel yapıyı bozmadan farklılığını ortaya koymuş bir marka; Çaygara…

çayın tarihcesi:

Çayın ilk yudumlanışı çok eskilere, M.Ö. 2737 yılına, Çin İmparatorluğu’na kadar dayanır.

Efsaneye göre Çin’in ilk imparatorlarından Shen Yung , çay bitkisinin tesadüfen sıcak suya düşmesine şahit olur. İmparator, işte bu keşifle birlikte çayın büyüsüne kapılır ve yine efsaneye göre yedi yıl boyunca o bölgede kalarak sürekli çay içer…

Çayın Avrupa’da ilk söz edilişi ise binlerce yıl sonra, 1559 yılında gerçekleşir. 1606 yılı ise çayın Avrupa’yla tanıştığı yıl olarak tarihe geçer. 1635 yılından sonra, Hollanda ve Fransa, Avrupa’da çay tüketimine öncülük eden ülkeler olurlar.

İlk demlik örneklerinin Çin’den Avrupa’ya ulaşması ise 1650’li yıllarda gerçekleşir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.