Carvel Kids Çocuk Mağazası bayilik veriyor

Carvel Kids Çocuğunuz için aşkla… (10 Mağaza)

Carvel Kids; çocuk sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün seçenekleriyle sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için şimdi Türkiye’de…

Carvel Kids Ordu,  Adıyaman , Erzincan, Mersin, İskenderun ve Diyarbakır’da yeni şubeleri açıldı. Toplamda 10 ilde 10 mağazası ile yer alan Carvel Kids hızlı büyümeye devam ediyor.

2005 yılında franchiseborsası adı altında kurulan şirketimiz franchise veren birçok firmanın kurulum ve idaresinde hizmet vermiştir. 2015 yılından itibarende çocuk giyim sektörünü inceleyip 2016 yılında Carvel Kids adı altında yeni doğan dahil 0-9 yaş çocuk tekstil ürünleri satışı yapmak için Türkiye’de Franchise sisteminin kurulması için çalışmalar başlattı. Farklı mağaza konsepti ve ürünleriyle dikkatleri çeken Carvel Kids’in bünyesinde birçok Dünya ve Türk markalarından seçilmiş ürünler bulunmaktadır.
Carvel Kids yatırımcılarına butik ve outlet olarak farklı seçenekler sunmaktadır.

Mağazaların Oluşturulması Uzman ekiplerimiz mağazanızın tüm teknik işlerini aylar değil, haftalar içerisinde tamamlar.

Eğitim Eğitimler Carvel Kids Zincirinin en önemli parçasıdır. Kurum içi ve dışı eğitimler ile tüm personel aynı dili konuşur. Carvel Kids’in Franchise Anlaşması İle Franchise’lere

Verdiği Destekler Nelerdir?

 • Doğru yer seçimi ve fizibilitesinin yapılması
 • Açılış öncesi eğitim sürecinin takibi
 • Bilgi ve danışma hizmeti
 • Genel reklam ve pazarlama desteği
 • Mal ve hizmet standardı ve temini
 • Ürünlerin sürekliliği ve güncelleştirilmesi
 • •Bölge koruma.

Carvel Kids Yeni Açılan Konya Novada Outlet Mağaza Görselleri

Franchising Süreci

Carvel Kids Ailesinin bir parçası olmak istediğinizde, bugünden başlayarak açılış gününe kadar atacağınız tüm adımları aşağıda görebilirsiniz.

 1. Adım :Başvurunun Yapılması İnternet , telefon ve posta yoluyla başvuru yapılabilir.
 2. Adım: Başvurunun Değerlendirilmesi (Bir gün) Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Franchising Bölümü tarafından değerlendirilir.
 3. Adım: Aday Emlak’ın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (3 gün) Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.
 4. Adım: Franchise Adayının Değerlendirilmesi (3 gün) Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising Bölümü tarafından,franchise adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.
 5. Adım: Franchise Sözleşmesi’nin İmzalanması Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Franchising Sözleşmesi imzalanır.
 6. Adım: Mimari Uygulamanın Başlatılması Ortalama bir proje uygulaması on beş gün içerisinde tamamlanır.
 7. Adım: Personel Alımı ve Eğitim Açılacak CARVEL KIDS mağazası için gerekli eleman listesi ve nitelikleri CARVEL KIDS İnsan kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri CARVEL KIDS eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır.
 8. Adım: Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması Açılıştan bir hafta önce CARVEL KIDS mağazasına ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri CARVEL KIDS tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.
 9. Adım: Ürün Siparişlerinin Verilmesi Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.
 10. Adım: Açılış Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 20 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlanacaktır.

 

BRİM TUTAR
FRANCHİSE BEDELİ YIL 0 TL
ANAHTAR TESLİMİ FRANCHİSE PROJE KURULUM BEDELİ (DEKOR) 100 m2 80,000 tl
ÜRÜN MALİYETİ 120,000 TL
TOPLAM 200,000 TL
ÖDEME PLANI ÖDEME TUTARI
PROJE ONAYINDA %50 PEŞİN 50% 100.000 TL
PROJE SÜRECİNDE %50 KALAN TUTAR 50% 100.000 TL

 

 

Franchise Sözleşme Süresi 10 Yıl
Proje Kurulum Bedeli 80.000TL
Ürün Bedeli 120.000TL
Franchise İsim Hakkı (giriş bedeli) 0
Aylık Franchise Bedeli 0
Metrekare Ölçüleri Minimum 70m2 den 500m2 ye kadar
Konsept (Tipi) Mağaza 0-14 yaş grubu tekstil ve diğer ürünler
Satılacak Ürünler Anne ,bebek,çocuk ile ilgili tüm ihtiyaçlar
Personel Eğitimi Mağaza projesi tamamlandıktan sonra açılacak yere uzman kadro tarafından yatırımcıya ve eğitim alması gereken personele eğitim sağlanır
Kurulum ve Nakliye (ürün teslimi) Carvelkids şirketine aittir
Proje (inşaat) süresi 30 gün (proje yapılacak yerin durumuna göre değişmektedir)
Ürünlerin Temini Ürünler kargo ile bayiye ulaştırılmaktadır.Kargo ücretleri Carvelkids tarafından sağlanmaktadır
Ürünlerin Kar Marjı Tekstil %75-%100, Diğer ürünler %30-%60 arası değişmektedir
Proje Kapsamında Verilenler Mimari çizimde belirtilen herşey eksiksiz teslim edilecektir.(inşaat maliyeti hariçtir ekstra ücretlendirilir.Asmatavan,elektrik vb)

 

4 cevaplar
 1. Funda
  Funda says:

  Merhaba sartlariniz nelerdir bayilik alabilmemiz icin ne yapmamiz lazim ayrintili bilgi almak istiyorum.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.