Cartoon Art Cafe Bayilik Veriyor

Cartoon Art Cafe Bayilik Bilgileri

2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekanlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık. Kahve sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerle doğru konsepti doğru mekana uygulayarak,doğru işletme prensibi ile hareket ettik.

Bu gün her kesimin eğlenceli vakit geçirebileceği mekanlarla müşterilerimizin güvenini kazandık.Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla ‘Kahveye Eğlence Kat ‘ sloganı eşliğinde Tüm Türkiye’yi bu marka ile buluşturmayı hedefliyor ve iş ortakları arıyoruz.
Çok yakın zamanlarda tüm Türkiye’ye bu eğlenceli konsept ve menülerimizi tanıtacağımıza inanıyor ve bu yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Kaliteli kahvelerimiz ve zengin mutfağımızla sunumlarımızdan asla taviz vermeyerek bu yolda devam ediyoruz.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3
Bayilik Şartları: Giriş Bedeli
Cartoonartcafe&bistro olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda 2019 yılı için giriş bedeli talep etmiyoruz.

İnşaat ve Dekorasyon Uygulaması
Ekibimiz tarafından hazırlanan proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını Cartoonartcafe ‘nin belirlediği standartlarda profesyonel ekipler yapmaktadır. Cartoonartcafe dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir. Cartoonartcafe şubeleri minumum 80 m2 dış mekan,70 m2 iç mekan yani toplamda 150mt2 ölçülerinde olmalıdır.Kurulum maliyeti metrekare göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca İşletmenin ticari döngüsünü sağlamak için mal stok takibimiz mağaza cirosuna göre tespit edilmektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışılmaktadır.

Ekipman ve Malzeme
Cartoonartcafe firmamızın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Tüm Franchise’lerimiz üst düzey ürün kalitesi için bu standart ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

Personel –İşletmeci Eğitimi ve İşletme Desteği
Cartoonartcafe sistem olarak sözleşme tarihinden itibaren gerek eğitim gerekse işletme desteğini tüm franchise’lerine vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Ekibimiz açılış sonrası ve genel işleyişte her ay rutin olarak sizi denetlemektedir. Denetleme raporları siz değerli Franchise’lerimize yollanmaktadır ve bu sayede en iyi hizmet en iyi performans sağlanması hedeflenmektedir.

İşletme ve Karlılık
İşletme karlılığı ,ürün bazında değişmektedir. Ciroya doğru orantılı olarak ,Kar marjı %35-%45 olarak değişmektedir. Cartoonartcafe olarak açılacak olan noktaların, insan sirkülasyonu olan bölgeler olması gerektiğini ve potansiyeli düşük olan konumlarda mağaza açılmasına müsaade etmediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Franchise’lerden Beklenen :
Cartoonartcafe yerlerinin, iş merkezlerinin ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde veya müşteri yoğunluğu açısından kendini ispat etmiş AVM’lerde açılması gerekmektedir.
Franchise adaylarının kesinlikle eğitim almalarını ve özellikle de işletmelerinin başında bizzat kendilerinin durmaları önemlidir. Müdür olarak atanacak kişilerin işletme yeteneklerinin yüksek olması gerekmektedir.

Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak ,
1-Mağaza Tespiti
2-Sözleşme
3-Proje
4-Tadilat
5-Kendi Cafemizde personel Eğitimi , Sunumların öğretilmesi
6-Anahtar teslim mağaza açılışı süreçleri işlemektedir.

Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Bayilik ücreti almıyoruz. Eğitim ve personel desteği ile bayilerimizin en üst düzeyde kar
etmeleri öncelikli hedefimizdir.

Franchise Bayi Yetkilisi İsim: Ramazan Durmuş
Adres: Kutlubey Mahallesi, 1005. Sk. No:19 Merkez/Isparta
Telefon: 0545 227 86 66
E-Posta: info@cartoonartcafe.com
Web Adresi: cartoonartcafe.com

4 cevaplar
  1. Cartoonart cafe
    Cartoonart cafe says:

    Merhaba.Isim hakki bedelimiz 2019 yıli icin yoktur. Ayni zamanda cirodan payda vermiyorsunuz 2019 yılı icin. Maliyetler mt2 ve mekana göre degisiklik gösteriyor. Telefon numarasını yazarsanız ve mekanın resimlerini yollarsanız daha net bir rakam çıkar. Ilginiz icin tesekkur ederiz

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.