Cardoo Dondurma 1

Cardoo Dondurma

 

CARDOO Soft dondurma (Lezzet otomobili) Düşük yatırım maliyeti ile kendi işinizin sahibi olabileceğiniz mükemmel bir fırsat ÜRETİM VE SATIŞI BİRARADA YAPABİLECEĞİNİZ BİR KONSEPT eşi görülmemiş bir konsept ile tasarlanmış, kullanılması çok kolay olan bir makinadan,çok düşük bir maliyetle soft dondurma üretip,tatmin edici karlar edinebileceğiniz bir iş modelini sizlerle buluşturuyoruz.

”Soft Dondurma ,çocuklar ve erişkinler tarafından yaz-kış gönül rahatlığı ile tüketilebilir.

”Dondurmanın kalori değeri diğer baklava, pasta gibi hamurlu tatlılara oranla çok daha düşük, daha besleyicidir.

“‘Dondurmanın çocukların kemik gelişimine katkı sağladığı gibi yetişkinlerin günlük kalori ihtiyacını da karşıladığını biliyor muydunuz?”

‘Yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurma magnezyum, potasyum, demir ve fosfor gibi minerallerin yanı sıra A, B, C, D, E grubu vitaminlerini de barındırıyor”

‘ Yetkililer çocuklarda fazla olan kalsiyum ihtiyacının karşılanması için dondurma tüketmelerini öneriyorlar.

”Sütte bulunan kalsiyum ve fosfor miktarı dondurma yapımında daha da yoğunlaşmakta olduğundan her gün 100 gram dondurma, çocukların gelişimi açısından oldukça önemli.
Ürünlerimizle paylaştığınız zaman kadar, onları tasarlamak için zaman harcıyoruz.

Sizin için en güzeli ve kaliteliyi, yaşadığınız ve paylaştığınız her anı değerli kılmak için yaratıyoruz. Birikimlerimizi, değerlerimizi ve vizyonumuzu daha güzel ürünler geliştirmek için kullanıyoruz. Sizlerle birlikte mükemmele giden yolculuğumuzda her anımızı sizin için harcıyoruz

NASIL KAZANDIRACAK
Düşük yatırım maliyeti ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Soft dondurma üretimini lezzet otomobilinizde bulunan makine ile kısa sürede ve inanılmaz basit bir uygulama ile kendiniz gerçekleştirecek,düşük maliyet ile yüksek karlara ulaşabileceksiniz.
Cardoo soft dondurma, kalitesini kusursuz hizmet politikası ile sağlamıştır. Bayilerine,makinebakım,lojistik ve diğer tüm hizmetlerde sürekli destek sağlamaktadır. Sağlanmakta olan bu destek ile bayilerimiz sorunsuz çalışmakta ve müşteri memnuniyeti süreklilik kazanmaktadır

DONDURMA FRANCHİSE

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2011
Çalışan Sayısı 20
Mağaza Sayısı 06
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 0,00 TL
Yatırım Maliyeti 20.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.