canmorris

canmorris

 

canmorris

 

CanMorris Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Şirketi size yepyeni, bilinmişin dışında bir anlayış getiriyor.
Güven ve müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğu bir anlayışla çalışıyoruz.Her zaman hem alıcı hem de satıcı için şeffaflık prensibiyle hareket ediyoruz.
Bizi diğerlerinden farklı kılan sadece dürüstlük ve şeffaflık değil tabiki aslında en büyük farkımız alıcı için de,satıcı için de adil olmamızdır.
Farkımızı öğrenmek ve sizde bu güçlü ailenin bir parçası olmak istiyorsanız CanMorris Genel merkezinden yada web sitemiz üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
Sizi; Bildiklerinizi unutacağınız,muhteşem bir kariyere ve mükemmel bir İş sahibi olmaya davet ediyoruz.
CanMorris Akademi hem broker/owner’larını hem de danışmanlarını sürekli eğitimle geliştirir,CanMorris farkını yaratan en önemli etken eğitimdir. Bunun yanında gayrimenkul Brokeri yada Danışmanı olmak isteyenlere de sertifikalı bir eğitim sunar. Aldığınız sertifikayla dilerseniz CanMorris çatısı altında dilerseniz kendi isminiz altında Gayrimenkul Danışmanı olarak İş hayatınıza başlayabilirsiniz.
Eğitim programımız Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre düzenlenmiş ve yetkili makamlara onaylatılmıştır.
Hem teorik hem de uygulamalı olan eğitimimiz pratik bir işleyiş sistemi üzerine kurulmuştur.
Eğitim programımız hakkında detaylı bilgi ve akademi kaydı için en yakın CanMorris Acentasından bilgi alabilirsiniz.

ADAYLARIMIZDA ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER

Yönetici ve lider özellikleri olan,eleman çalıştırmayı bilen,araştırmacı,zamanını yönetebilen,teknolojiye hakim,insan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen,dışa dönük kişilik özelliklerine sahip tüm yatırımcı adaylarını CAN MORRİS ofisi açmaya davet ediyoruz.,Girişimci adaylarımızın vizyonumuzla örtüşen, eğitime ve gelişime açık, gayrimenkul konusunda deneyimli yada deneyimsiz fakat bu sektöre ilgi duyan kişiler olması bizim için çok önemli.

DESTEKLERİMİZ
Eğitim desteği, Pazarlama desteği, Bölge koruması, Yer seçimi, Reklam desteği, Proje anlaşma destekleri, Özel çalışma alanlarıyla ilgili Uzmanlık eğitimleri destekleri.
CAN MORRİS Türkiye, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaktadır. CAN MORRİS Türkiye web sitesi içerisinde yer alan ofis ara yüzü ile ofis portföylerinin siteye girmesi sağlanarak yaygın bir gayrimenkul platformu oluşturmanın yanı sıra, ofislerin birbirleri ile sürekli iletişim halinde olmaları da sağlanmaktadır. Böylelikle tüm ofisler ile sağlıklı bir iletişim ağı kurularak yaygın bir haberleşme ortamı yaratılmaktadır. www.canmorris.com‘da, tüm ofisler portföylerini yayınlayabilmektedirler.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ
Sözleşme süresi 5 seneliktir. Franchise bedelimiz 16.500 USD + KDV dir. Bunun içine isim hakkı, CanMorris yazısı giyidirilmiş Araba,eğitimler,tabela ve cephe giydirme,afişler ve kurumsal kimlik çalışmaları dahildir.

CAN MORRİS FRANCHISE BAŞVURU
Sözleşme süresi 5 seneliktir. Franchise bedelimiz 16.500 USD + KDV dir. Bunun içine isim hakkı, eğitimler,tabela ve giydirme,afişler ve kurumsal kimlik çalışmaları dahildir.
CAN MORRİS TÜRKİYE olarak, Sizi hem Kazançlı Bir “İşe” Hem de işinize başlarken Mükemmel Bir “Araba” sahibi olmaya davet ediyoruz. Gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık şirketlerinin olmazsa olmazı olan arabanızı, CAN MORRİS logolu giydirilmiş olarak siz yatırımcılarımıza daha işe başlarken sözleşme imzalanır imzalanmaz teslim ediyoruz.Saygın ve yüksek gelirli bir kariyer sahibi olmak, Dünyanın en yaygın ve tanınmış Gayrimenkul franchising sisteminde yer almak istiyorsanız aşağıdaki Başvuru Formu‘nu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

EĞİTİMLERİMİZ
Temel Gayrimenkul Yönetimi ve Kişisel Gelişim Eğitimleri Ofis sahipleri, yöneticiler ve gayrimenkul danışmanları için 5 gün boyunca Hizmet Sanatı ve Ofis işletme Sistemi eğitimine tabi tutulurlar. Bu eğitimler sektörün işleyişi ile ilgili süreçlerin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olurken; hisseli tapu, ipotek, tapu işlemlerini hızlandırma, proje yönetimi, özel mülk satışları gibi konularda katılımcıların bilgi sahibi olmasını sağlar. Bunun yanında Yöneticiler ve tüm ofis çalışanları için kişisel gelişim odaklı Liderlik, yöneticilik özelliklerini geliştirme,iletişim, insan kaynakları yönetimi, zaman yönetimi ve toplantı yönetimi gibi eğitimler de düzenlenmektedir.

 

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.