Çankaya Lezzet Evleri

cankaya-lezzet-evleri-bayilik-sartlari

ACELKAYA GIDA İNŞ. Ve TUR. İŞLT. LTD. ŞTİ. Altında , Kenan ACEL ve Ali ÇETİNKAYA ortaklığında , öncelikle  İç Anadolu nun ihtiyacı , hizmet ve lezzet eksiğini gidermek amacı ile kurulmuş olan , ilk göz ağrısı ÇANKAYA KEBAP markası ,2006 yılında faaliyetine başlamıştır.

Yetkin idarecilik tecrübeleri olan iki ortak , yıllar süren ar-ge çalışmalarını ve sektörde kazanmış oldukları engin deneyimlerini , 2012 yılında altyapısında tamamen profesyonel bir ekibin bulunduğu , ÇANKAYA LEZZET EVLERİ projelerini hayata geçirmeye karar vermişlerdir. Projenin Çankaya Kebap tan sonraki ilk ayağı olan ÇANKAYA MANGAL EVİ ni 2012 yılında Konya Merkez de bulunan en prestijli alışveriş merkezlerinden KULE SİTE AVM de hizmete açmış ve ÇANKAYA LEZZET EVLERİ konseptini burada  yeni markası ile sürdürmeye devam etmiştir.

Şu an ÇANKAYA KEBAP EVİ ve ÇANKAYA MANGAL EVİ markaları ile hizmete devam eden firma konseptin içinde bulunan ÇANKAYA DÖNER EVİ ve ÇANKAYA İSKENDER EVİ ile de yatırım yapılacak lokasyonun ihtiyacı olan uygun konsepti belirleyerek hem merkeze bağlı şubeler hem de karlılık düşünen girişimciler için franchise işletmeler kurmaktadır.

Bireysel franchisee’lerimize sunduğumuz imkanlar;

TİCARİ İSİM VE MARKA KULLANIM HAKLARI:
2006 Yılından bu güne kadar kazanılmış marka değerini sizlerle paylaşıyor, bu markanın sahibi olan işletmenin
patronu olma prestijini sunuyoruz.

YER SEÇİMİNDE YARDIM:
Yatırım yapmayı düşündüğünüz bölge ve lokasyonun fizibiletisini yapıyor , size ortalama yıllık kazancınız ile ilgili
tahmini karlılık analiz raporumuzu sunuyoruz.

MAGAZA DİZAYNI VE DEKORASYONU:

mimarımız size sahip olacağınız ÇANKAYA LEZZET EVİ nin nasıl görüneceğini projelendirdi.
Birlikte işletmemizi incelerken karşılıklı kahvelerimizi yudumlarız. Ne dersiniz ?

EĞİTİM:
İş ortağı olmaya başladığımız andan itibaren personel kadronuzu kurmanıza yardımcı oluyor ayrıca mevcut istasyonlarımızda çalıştırmaya başlayarak know know umuzun oryantasyon eğitimlerini bizzat işin başına veriyoruz. Mağazanız açıldığında personeliniz sisteme hakim oluyor ve operasyon sorunu yaşamanıza fırsat vermiyoruz.

MERKEZİ SATIN ALMA KOLAYLIĞI:
Çankaya Lezzet Evleri olarak A’dan Z’ye ihtiyacınız olacak tüm ürünlerinizin sevkiyatını büyük bir titizlikle yapıyoruz.

FİNANSAL YÖNETİM VE STOK KONTROLÜ: 
İşletmenize tüm gelir – gider hareketlerinizi, stok durumunuzu, maliyet analizlerini kolayca yapabileceğiniz otomasyon programı kuruyor ve eğitimini veriyoruz.

PROMOSYON VE TANITIM FAALİYETLERİ:
Reklam ve tanıtım faaliyetlerinde, görsel – işitsel, sosyal medyada Çankaya Lezzet Evleri olarak yapılan tüm çalışmaları siz yorulmadan tasarlıyor ve uyguluyoruz.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI:
Çankaya Lezzet Evleri merkez ofisi ile tüm sorunlarınıza hemen destek veriyor, problemlerin aşılmasında pratik ve gerçekleştirilebilir çözümler üreterek yanınızda oluyoruz.

DENETLEME: 
İşletmenizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi için aylık ve yıllık planlanan ziyaretlerle eksiklerinizi gidermenize yardımcı olacak, ziyaret sonrası raporlarımızla da sizi bilgilendireceğiz.

 

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2006
Çalışan Sayısı 50
Mağaza Sayısı 03
Franchise İsim Hakkı Bedeli 20.000,00 USD
Dekorasyon Maliyeti 70.000,00 USD
Yatırım Maliyeti 150.000,00 USD

Franchise Başvuru Formu

 [contact-form-7 id=”2013″ title=”Firma Franchise Başvuru Formu”]

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.