CAFE POINT

CAFE POINT

 

“Çekirdekten kahveci”

Çekirdekten Kahveci Gıda San. Tic. Ltd. Şti olarak 2013 yılında CAFEPOİNT markası adı altında Avrupa ülkelerinde bir kültür haline gelmiş olan Ayaküstü Kahve keyfini en uygun fiyat politikası ile Türkiye’nin her noktasında konuşlandırmayı hedefledik.

Bu hedef ile yola çıkarken ticaretin en önemli kriterleri olan ölçülebilir ve minimum risk teşkil edecek bir iş yapış biçimi benimseyerek kiosk mantığı ile ticaretimizi başlatmaya karar verdik.

Bu süre zarfında lokasyon çalışmalarımızda en uygun yerlerin üniversite kampüsleri olduğu konusunda fikir birliği’ne varıp ilk noktamız olan Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’nde Kioskumuzu açmış olduk.

Cafepoint markası olarak Çekirdek Kahve ve %100 süt ile hazırlamış olduğumuz menümüze Üniversite öğrencileri ve değerli öğretim üyelerinin göstermiş olduğu ilgi bize inanılmaz bir heyecan ve bakış açısı kazandırdı. Bu heyecan ile Türkiye’de bulunan 179 üniversite noktasında konuşlanmayı kendimize vizyon edindik.

Şuan Uludağ Üniversitesi, Ankara üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Turgut ÖZAL Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi olmak üzere 7 Üniversite’de toplam 12 Kiosk satış noktası ile hedefimize HIZLA ilerliyoruz.

2015 yılında almış olduğumuz kararla CAFEPOİNT olarak 3 farklı konsept ile yatırımcılarımızın lokasyonlarına göre tüm içeriğimizi değiştirdik.

İlk çıkış çalışmamız olan KİOSK’larımız ile Üniversiteler ve AVM lerin açık alanlarında Ayaküstü Kahve Keyfini yaşatmaya devam ediyoruz.

Cafepoint Express konseptimiz ile metropollerin çok yoğun lokasyonların da yine Ayaküstü Kahve Keyfinin yanında küçük atıştırmalıkları da menümüze ekledik. Günün yoğun koşuşturmasında küçük bir mola vermek için Express konseptimiz ile müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz.

Cafepoint Plus konseptimizde Kahvenin yanı sıra harika lezzetleri müşterilerimize Cafepoint’e özel sunum şekilleri ile servis ediyoruz.

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: CAFEPOİNT 3 FARKLI KONSEPT (KİOSK, EKSPRES, PLUS) İLE FRANCHİSE HİZMETLERİNİ SÜRDÜRMEKTE OLAN BİR MARKADIR.
Bayilik / Franchise Şartları: FRANCHİSE
Hedef Bölgeler : YURT İÇİ – YURT DIŞI
İsim Hakkı Bedeli : 10000 – DOLAR
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : KİOSKLAR İÇİN ANAHTAR TESLİM: 75.000 TL EKSPRES KONSEPT İÇİN ANAHTAR TESLİM: 1.500 – 2.000 TL PLUS KONSPT İÇİN ANAHTAR TESLİM: 2.250 – 2.750 TL – TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 65000 – TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 300000 – TL
Ortalama Şube Kurulum Süresi : KİOSKLAR 30 GÜN EKSPRES – PLUS KONSEPT 45 – 60 GÜN
Gelirden Pay : KİOSK AYLIK 500 TL

EXPRESS VE PLUS KONSEPTLERDE AYLIK CİRODAN %3

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.