Cafe La Tazza

2002 yılında Balıkesirin Edremit ilçesine bağlı olan tatil beldesi Akçay da yeni açılmakta olan bir avm de ilk cafesini açan caffe la tazzanın kurucusu nabi berk urul uzun yıllar mağazacılık sektöründe edindiği tecrübeye kahve aşkınıda birleştirerek bölgedeki büyük bir açığı başarı ile kapatmıştır.

Bu başarının ardından bir çok bayilik isteği ile karşı karşıya kalan caffe la tazza , bayilik verme konusunun şansa bırakılamayacağının farkında olduğu için yeterli tecrübeyi ve bilgiyi edinene kadar bu konu hakkında bekleme ve bir yandan da çalışma kararı alarak bugüne kadar beklemiştir.

Ve 2011 yılı ile birlikte kaliteli ürün,güler yüzlü hizmet anlayışı ile kendi şubelerini açma kararının yanında bayilik de vermeye başlayan caffe la tazza bu yolda güçlü bir partner arayışına girdi.

Aradığı partneri de yine Akçay da bularak Mehmet ali durmana Ait olan Durman grup(burada durman sitesi linklenecek) ile birleşti ve tüm hizmetlerine durman ltd şirketi ile birlikte vermeye başladı

Misyonumuz:

Cafelerimizde,Hizmetlerimizde ve ürünlerimizde Türk insanının hak ettiği, en yüksek kaliteyi,güler yüzü ve ulaşabilirliği sürekli kılmak.

Ülkemizde yavaş ama sürekli gelişmekte olan cafe ve kahve sektöründe büyük yada küçük ölçekli işletmelerin yaşadığı en büyük sıkıntı olan tek elden bütün ihtiyaçlarını gidermek ve bunu sürekli kılmak

Vizyonumuz:

Markamızı uluslararası tanınan bir marka haline getirmek

Türkiyedeki pazarın büyük bir bölümüne ulaşmak

Türkiye’nin her şehrin de en az bir şube

Artık 25.000 $ – 40.000 $ gibi ağır isim hakkı ücretlerine son!!!

Biz sadece ve sadece sizlerin üzerinden para kazanmayı, yada sizleri bir kazanç kapısı olarak görmüyoruz.

Biz sizleri kendi buyruğumuz altına alarak sömürülecek birer yatırımcı olarak görmüyoruz.

Biz sadece bizimle birlikte büyüyecek, geleceğe emin adımlarla yürüyebileceğimiz ve kazancımızı paylaşacağımız büyük bir ailenin bireylerini arıyoruz.

Bu büyük ailede yerinizi almak,fırsatlarımızı kaçırmamak ve detaylı bilgi için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır

 

FRANCHİSE DANIŞMANLIĞI FRANCHİSE BORSASI

 

Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 2002
Çalışan Sayısı 20
Mağaza Sayısı 07
Franchise İsim Hakkı Bedeli 0,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 70.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 100.000,00 TL

Franchise Başvuru Formu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.