Cabani Ayakkabı Bayilik Bilgileri

Cabani Ayakkabı Bayilik

Cabani Ayakkabı erkek ve kadın ayakkabı konusunda gençlere hitap eden bir marka. Cabani ayakkabı avm’lerde ve işlek caddelerde açılıyor. 13 adet mağazası bulunan firma aynı zamanda yurt dışında Filistin, Tacikistan, Kazakistan ve Irak gibi ülkelerde de mağazası bulunuyor.

Cabani ayakkabı markasının bayiliğini almak için ortalama 250 ile 500.000 TL arasında sermaye gerekiyor. Yüzde 35 kar marjı ile çalışan şirket ayakkabıların yanı sıra kemer,cüzdan,çanta ve valiz gibi aksesuarda satıyor.

Kendini özel ayakkabılar üretmeye tutkuyla adamış bir marka… Cabani ayakkabı sektöründeki faaliyetine 1983’te İstanbul – Gedikpaşa’daki butik atölyesinde günlük 50 çift özel ayakkabı üretimi ile başlamıştır. Şu anda gelmiş olduğu nokta itibari ile en son teknoloji ile donatılmış 7200 m2’ lik modern binasında 41 ülkeye ayakkabı ihracatı yapmaktadır. Globalleşen dünyamızdaki trendleri yaşam stiline dönüştüren Cabani, kadın ve erkeğin aradığı marka haline gelmiştir. Modern, dinamik ve elegan tasarımları ile iş, gece, hafta sonu gibi farklı konseptlerde üretim gerçekleştirmektedir. Cabani Ayakkabı, “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürettiği, kendi tasarımı olan ayakkabılar ile pazarını dünya çapında genişletmek ve Cabani’yi sektörünün aranan markası konumuna getirmek amacındadır. Bu çerçevede, Cabani ayakkabı dünya modasındaki trendleri yakından takip edip en son gelişmelerin sağladığı olanaklardan faydalanmaktadır. Cabani Ayakkabı’nın imajı gençliğin seçimi olmasıdır. Hedef kitle olan bu grup, Cabani ayakkabıyı kullanışlı, rahat ve seçkin olarak tanımlamaktadır.

Telefon : 0 212 549 29 09
Merkez Adres : Küçük Organize San. Bölg. Atatürk Bulvarı No:82 Başakşehir/İstanbul
E Posta : info@cabani.com.tr

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.