Büyüklere Oyuncaklar

1995 yılında Mehmet Can Yeniley ve Korkut Giray tarafından kurulmuş olan DM DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. demirdışı metal, madencilik, perakende/toptan satış ve geri dönüşüm sektörlerinde hizmet veren bir dış ticaret firmasıdır.
İhracat alanında maden sektöründe yer alan firmamızın Bitlis’te Çinko, Bakır ve Kurşun madenleri bulunmaktadır.
Bunun yanı sıra 15 senedir geri dönüşüm alanında da faaliyet gösteren firmamız, bu alanda Çevre Bakanlığı ile ilintili olarak çalışmaktadır.
İthalat alanında model/hobi araç ve gereçleri ithal eden firmamız, dünyanın bu sektörlerde önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır. TRAXXAS, HORIZONHOBBY ve TOKYOFLASH JAPAN markaları portfoliomuzda bulunan birkaç firmadan biridir.
Ayrıca bu sektörde Türkiye’de bayiliklerimiz de bulunmaktadır.Bu sektöre 2005 senesinde girmiş olan firmamız, kısa sürede pazarda büyük ve güvenilir bir yere sahip olmuştur.
Farklı ve yenilikçi ürün yelpazelerine de açık olan firmamız, bu uğurda araştırmalar yaparak kendisi ile birlikte Türk ekonomisine de değerli katkılar sağlamayı ilke edinmiştir. Kendi sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, bu itibarını korumak amacı ile kendine hedefler belirlemiş ve bunları gerçekleştirmek için çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir

 

BÜYÜKLERE OYUNCAKLAR BAYİLİĞİ
Firma Bilgileri Detaylar
Kuruluş Yılı 1995
Çalışan Sayısı 25
Mağaza Sayısı 05
Franchise İsim Hakkı Bedeli 15.000,00 TL
Dekorasyon Maliyeti 30.000,00 TL
Yatırım Maliyeti 50.000,00 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.