But’s Chıcken Bayilik Bilgileri 1

But’s Chıcken Bayilik Bilgileri

But’s, Türkiye’nin yeni fast food markası.

2009 yılından bu güne restaurant sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek, yeni bir soluk yaratmak üzere hızlı gıda tüketiminde branşlaşmaya karar vermiştir.
Markaya önem veren ve ürün gamını sürekli geliştiren But’s, şimdi fırsat sunuyor

Buts Bayilik

But’s, misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak adına Ar-Ge yatırımlarını sürdürmekte ve bünyesine her geçen gün yeni restoranlar katmak amacıyla sağlıklı ve hızlı büyüme politikasına devam etmektedir. Misafirlerine en yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiş olan But’s, gelecekte de bu hedefi sürdürmeyi ve daha çok noktada daha çok misafire ulaşmayı hedeflemektedir.

But’s misyonu, misafirlerine lezzetli ürünler sunmaya devam etmek, bunu yaparken hızlı ve güleryüzlü hizmetiyle tüm misafirlerinin restorandan memnun ayrılmasını sağlamak ve eğitimli personel yetiştirerek de istihdam arttırarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadir.

Neden But’s Franchise’ı?

1. Dünya’da ve ülkemizde en çok sevilen ve en çok tüketilen besin maddelerinden olması
2. Menü çeşitliliği ile rakiplerine kıyasla çok güçlü
3. Mevsim gözetmeyen ürünler
4. Düşük yatırım maliyeti
5. Hızlı yüksek karlı dönüşüm
6. Çabuk kurulum
7. Modern tasarımlar
8. En yeni teknoloji
9. Sürekli Eğitim ve kontrol
10. Tüm ürünlerde uluslararası firmaların desteği
11. Problemsiz sürekli teknik destek
12. Güvenilir şirket yapısı ve marka kimliği
13. Promosyon ve reklam desteği
14. Ürün temini kolaylığı
15. Özellikle AVM yönetimleri tarafından tercih edilmesi

But’s

Anahtar Teslim Projeler
But’s; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, But’s uzman mimari kadrosu tarafından incelenir, gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve But’s yönetimi konsept ve yatırım maliyetleri konusund afikir birliğine varır. Tecrübe ve marka kimliği işletmeciye en doğru şekilde aktarılır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir.
Toplu tedarik altyapısı sayesinde hammadde ve ara mallarının tedarik etme maliyetleri, bireysel olarak yapılacak alımlara göre çok daha avantajlı olacak, böylece optimize maliyetler sayesinde sadece satarken değil alırken de kazanılacak.

Sürekli Eğitim ve Operasyonel Destek
Mağaza açılışmadan önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları tarafından işletmecilere eğitim desteği verilmektedir. Verilen eğitim, konusunda uzman istasyon eğitmenleri tarafından verilmekte olup hem teorik bilgileri hem de pratik uygulamaları kapsamaktadır. Ekip üyeleri ve yöneticilerin eğitim ihtiyacını karşılayacak bu eğitim programlarında, ekipman ve ürün eğitimlerinin yanı sıra yönetimsel ve operasyonel becerileri arttırmaya yönelik eğitimler de önemli yer kaplamaktadır.
But’s standart hizmet kalitesini kalıcı kılabilmek için deneyimli operasyon ekibimiz, işletmecilerimize, gerek mağaza açılış öncesi, gerekse açılış sonrası düzenli olarak destek olmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Operasyon
But’s ürünleri uluslararası standartlara uygun şekilde hazırlanarak üretim tesislerinden şubelere sevk edilmektedir.
Şubelerde ürün üretimine dair bir maliyet bulunmamaktadır. Şubeye gelen ürünler, son teknoloji ekipmanlarda hazırlanarak servis edilmektedir. Şube çalışanları pişirme, ürün hazırlıkları, müşteri ilişkileri, kalite, servis ve hijyen konularında But’s tarafından düzenli olarak eğitim almaktadır; dolayısıyla usta ve kalifiye personel ihtiyacı yoktur. Ürünlerin pişmeye hazır olması nedeni ile stok ve işletme kalemleri minimumdur.
Ulusalarası Bir Markanın Ortağı Olmak Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla But’s bir dünya markası yapabilecek tüm inovatif ürünler ve yatırımlar yapılmaktadır ve her geçen gün hedeflerini daha da büyütmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi
But’s menüsünde bulunan tüm ürünlerin temin edilecek olması garantimizdir.
Geniş ürün yelpazesiyle her yaş ve sınıfa ve Türk damak tadına hitab edebilecek özel baharatlarıyla hazırlanmış birbirinden lezzetli ürünler üretmekte

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.